Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek a lányom sokat...

Mit tegyek a lányom sokat hány /vagyis jön föl neki napi többször is valamennyi étel/?

Figyelt kérdés
Az én lányom 3 éves kora óta epilepsziás,azóta gyógyszert szedett.Ma 17 éves 5 éve nem szed gyógyszert ,tünetmentes ,de még nem mondták ki ,h meggyógyult.Sajnos egy éve ,már ,h eleinte ha töröttpaprikás ételeket főztem csak akkor volt rá példa ,h egyszer-kétszer felszaladt neki az étel.Nem marja a nyelőcsövét vagyis nem savról van szó.Mostmár mindegy ,h mit főzök ,mindennapos a dolog,napi többször is.Igaz hozzá tartozik,h a lányom finnyás válogat, főtt ételt szinte nem is akar enni ,évek óta .Könyörgés árán, eszik csak .Inkább a hideg ételt eszi .Sok vitánk van,mert nem eszik ,rendessen.Már arra is gondoltam,h ezt ő idézi elő ,h így harcoljon az ellen ,h egyen főtt ételt.Pedig nagyon jól főzök.Vékony testű.Nem bulémiás.Volt már orvosnál semmi gondot nem találtak.Én már arra is gondoltam nem-lehet-e ,h nyitott a gyomorszája vagy nem zár rendessen,mert még szedte a gyógyszert, mindig bűzös volt a lehelete.Bármit is csinált szegény.Attól félek ,h baj van de nem találták meg az orvosok.kellemetlen és zavaró is ,h beszélgetünk és egyszer csak fut a mosdóba ,h visszajött egy maréknyi étel .Aki tud kéremszépen segítsen köszönöm szépen.
2011. okt. 26. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sok a sava.
2011. okt. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs, elfelejtettem, hogy nem marja a nyelőcsövét.
2011. okt. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gasztroenterológushoz kéne mennetek, valószínű refluxa van.
2011. okt. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Így több mint 11 év távlatából kérdezem, hogy kiderült az oka?
2023. jan. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!