Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízókúrás étrend havi 5000...

Hízókúrás étrend havi 5000 forintból?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy milyen ételeket kellene vennem, ahhoz hogy hízzak? ( A tömegemet szeretném megnyomni kicsit, mert nem vagyok nagyon sovány, de azért lehetnék nagyobb darab. )

Milyen étrendet kellene összeállítanom, amitől mindenképpen hízok, és kijövök belőle havi 5-10 ezer forintból? ( De inkább minél olcsóbban. )És nem szeretnék ételkiegészítőkre, meg fehérjeporokra költeni.

Tudnátok segíteni?


2011. okt. 29. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Összetett szénhidrátok: gabonafélék és a belőlük készült ételek (kenyér, rizs, tészta, gabonapehely).

A zöldségek, csonthéjasok, olajos magvak, gyümölcsök, hüvelyesek is tartalmaznak összetett szénhidrátokat, s emellett rengeteg vitamint, ásványi anyagokat. Keményítőt szintén tartalmaznak, ami nagyszerű energiaforrás, többségük rostokban gazdag táplálék.

2011. okt. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És ebből naponta mennyit kellene ennem, és hányszor?


Köszönöm szépen a válaszod!

2011. okt. 29. 14:30
 3/4 anonim ***** válasza:

nem akarlak lelombozni, de havi 10ezerből még az alap kajálást is nehezen oldom meg, nem hogy hízókúrát.


létezik gyógyszertárban kapható vaníliás/csokis/banános/stb ital, ilyen kalóriafegyver amit mondjuk műtétek előtt adnak, ha úgy látják, hogy túlságosan alultáplált vagy, de egyrészt drága, másrészt úgy tudom vényköteles.

2011. okt. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, havi 10-ből én is állandóan éhes lennék. Így nem nagyon lehet tömeget felszedni. Mindenképpen többet kell enned, mint most. Nekem havi kb. 30 megy kajára, naponta 4-5x eszek, és tartom a 80-82 kilót.


Kíméletlenebb táplálkozással (sok édesség, péksütemény, sajt, vaj, stb.) és kevés mozgással persze megoldható kevesebből is, de ez hosszabb távon egészségromláshoz vezet.

2011. okt. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!