Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik a legjobb ásványvíz?

Melyik a legjobb ásványvíz?

Figyelt kérdés
A legjobbat akarom inni, ti melyiket fogyasztjátok ? Melyik a legjobb nektek ? Milyen tapasztalataitok vannak ?
2011. okt. 30. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Az IPM tesztje szerint az Emese. Egy másik teszt alapján a Szentkirályi. Mindkettőt szeretem, de szerintem a Jana is toplistás.


Az Auchan ásványvizeket viszont betiltatták, pont az IPM tesztje alapján, szóval semmi beazonosíthatatlan, multis vizet nem javasolnék, a minőségük szállításról szállításra változik:/

2011. okt. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Perrier
2011. okt. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
evian:)
2011. okt. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Amit a csapból kiengedsz...
2011. okt. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A legjobb a szánsavmentes.Gondolom nem kell felsorolni a szénsav káros hatásait...

Állítólag a visegrádi,én ezt hallottam.

2011. okt. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Molnár Marianna válasza:
0%
Szerintem ne igyál ásványvizet,mert tartósítószer van benne (különben mitől állna el évekig??????).Inkább vegyél egy víztisztító készüléket és igyál tiszta vizet.
2011. nov. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Így általánosságban nincs legjobb. Ha valamilyen pontosan meghatározható részletre vagy kiváncsi (pl. legmagasabb ásványtartalom, legalacsonyabb Na tartalom, legjobb ár, legdesignosabb csomagolás), akkor lehetne legjobbat mondani, de nincs EGY legjobb.


"Szerintem ne igyál ásványvizet,mert tartósítószer van benne (különben mitől állna el évekig??????)."

Az ásványvizekben nincs tartósítószer, eltekintve az ásványi sóktól. Azért állnak el évekig, mert fertőtlenítik őket így teljesen csíramentesen lesznek becsomagolva. Ha pedig nincsenek bacik, akkor nem tud megromlani semmi sem.


Problémát a csomagolásból kioldódó anyagok okozhatnának, de ezt (főleg az IPM tesztje óta) ellenőrzik.

2011. nov. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem a Fonyodi a legfinomab

persze sok jó van

apentát utálom pl.

régen theodorát itam mindég amig kékuti volt

2011. dec. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb ásványvíz az, amit te magad vizsgáltál meg/be.

Ti még hisztek azoknak, akik már többször átvertek? Mert én nem. Engem elég egyszer átverni, és abból többször nem kérek.

Megemlítenék néhány magyarországon jól működő fogalmat:

- korrupció,

- csúszópénz,

- vesztegetés, ...

Ezekből minden lehet, csak tiszta víz nem.

2018. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szinte L válasza:
A legjobb a TDs száma aszerint a Primus ásványviz [link]
2020. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!