Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hagyhatom el az étrende...

Hogyan hagyhatom el az étrendemből végeleg a kenyeret? Mivel tudom helyettesíteni?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy a kenyértől csak felpuffadok! Most kezdtem el edzeni, eléggé intenzíven. próbálok figyelni arra, hogym iné ltöbb fehérjét vigyek be, és próbálok egészségesen táplálkozni. Sajnos az pénzügyi háterem nem engedi meg hogy úgy táplálkozzak ahogyan szeretnék ,de lehetőségeimhez mértem próbálo ksok csirkét ennim, illetve minél több fehérje dús ételt. Szén hidrátként pedig rizst.

5 napja nem, vagy csak minimálisan fogyasztok kenyeret. (értsd:napi fél szelet)

mivel, vagy hogyan helyettesíthetem az eddig tonna számra zabált kenyeret, péksüteményt, pizzát, hamburgert?

Ezektől mindd csak zsírosodok, és azt nem szeretném.

gazdaságos, de hasznos tanácsokat várok!


2011. nov. 9. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:
A pizza,meg a hamburger valóban nem jó. De kenyeret nyugodtan ehetsz. Nem csak csirkehúst egyél,hanem sertést és marhát is. Sok tejet,tejterméket,gyümölcsöt,zöldséget. Változatosan kell enni,ahhoz nem kell sok anyagi.
2011. nov. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Február óta egyáltalán nem eszek kenyeret, nem is pótolom semmivel sem. Meg lehet szokni egy idő után. Bár nem mindenből tudsz annyit enni majd, mintha kenyérrel ennéd, de nem fog hiányozni. Pld. már egy két falat szalonnát is megeszek kenyér nélkül, igaz, kenyérrel finomabb lenne. :)
2011. nov. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan elhagyhatod a kenyeret teljesen.az a lényeg,hogy a szénhidrátot fedezd valamiből:Banán,krumpli,bab,borsó,lencse,rizs,gyümölcsök,zabpehely,rozspehely,ezek mind jók-igaz,hogy a két utolsó is gabona,de a fehér kenyérnél mindenképp jobb.
2011. nov. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Minek helyettesíteni?
2011. nov. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
utsónak:szénhidrát mindenképp kell a szervezetnek.főleg ha rendszeresen edz valaki.
2011. nov. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utsónak: És a gyümölcs pl nem szénhidrát? Vagy neked csak a kenyér az? -.-"
2011. nov. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utsónak:Mindkét 66%-os én vagyok....
2011. nov. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én kenyér helyett puffasztott rizs vagy búzaszeletet szoktam enni
2011. nov. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Barna rizs és zabpehely.
2016. dec. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!