Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nyombélfekélyem van,25 évesen....

Nyombélfekélyem van,25 évesen. Az orvos diétát rendelt el, de nem mondott semmi konkrétat, hiába kérdeztem. VAn valamii ötletetek arra, hogy mit is ehetek és mit nem?

Figyelt kérdés
Előre is köszi.
2009. máj. 29. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:

"A növényi rostokban és fűszerekben szegény diéta az emésztőrendszer kímélésére szolgál. Ilyen ételeket kell adni a gyomor és bélrendszer hurutos és fekélyes megbetegedéseiben, az epehólyag és a hasnyálmirigy betegségeiben szenvedő betegeknek. Kerülendők a nehezen rágható húsféleségek, a káposzta, karalábé, kel és más növényi rostokban gazdag ételek, az erős fűszerek (paprika, bors), a mustár, a torma, a vöröshagyma és a fokhagyma is. Csökkenteni kell az ételek készítésekor a só felhasználását."

Épp a táplálkozási szervrendszert néztem át tegnap bioszból, ez a könyvből egy idézet.

Mielőbbi gyógyulást kívánok:)

2009. máj. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2009. máj. 29. 13:35
 3/3 anonim ***** válasza:
nem megoldás az ha az étrendeden változtatsz. nyombélfekélyre gyógyszert kell szedni. keress fel másik orvost ha az aktuális nem írt fel neked. tudom ajánlani a magánrendelést, igaz hogy pénzes, de ott legalább nem szarnak az emberre
2009. aug. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!