Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Bulémia vagy bulímia, erről a...

Bulémia vagy bulímia, erről a betegségről szeretnék tudni, el tudántok mondani vagy felvilágosítani? Ez lehet, h hülyén hangzik, de azok írjanak választ első sorban akik ebben "szenvednek"

Figyelt kérdés

Én csak szeretnék megbizonyosodni valamiről, ha tudnátok mesélni erről, h hogyan kezdődik és mi a következménye? Télleg lehet így fogyni(nem akarok csak kérdezem)?

És komolyabb szövődményei is lehetnek?


2009. jún. 3. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Amúgy google, ott szerintem találsz akár fórumokat is ahol leírják emberek saját tapasztalataikat is stb. :)

2009. jún. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2009. jún. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi, de ezt én is megtudom csinálni, én tapasztalatokról kérdeztelek titeket( a kérdés minden mondatát olvassátok el)
2009. jún. 3. 20:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én bulimiás vagyok, szívesen leírok Neked bármit erről a betegségről. Leginkább a drogokhoz tudnám hasonlítani, függőség szerű, az elején mindig hitegettem magam, hogy pl. "most túl sokat ettem ebédre, ezért hányok egy kicsit, de nem lesz semmi gond, tudom kontrollálni" ez persze nem igaz, előbb-utóbb eluralkodik az emberen. Most javulóban vagyok, de attól félek, hogy ez csak olyan tünetmentes állapot, és újra folytatódni fog. Fizikailag nekem nem lettek túl súlyos tüneteim, a fogam nem ment tönkre, de a hajam és a körmöm a vitaminhiány miatt teljesen tropára ment, mikor minden nap hánytam, akkor sokszor voltam rosszul, szédülés, ájulásérzet, szívritmuszavar. Fogyni lehet, én több mint 15 kilót fogytam, de nem ez a helyes módja. Ami a legrosszabb benne, azok a lelki tünetek igazából. Megutálod magad, mert valami indíttatás kell ahhoz a sok hányáshoz, én teljesen magamba beszéltem, hogy milyen undorító vagyok, milyen ronda a testem. Meg hát tényleg nem gusztusos mindig viszontlátni amit megettél...Semmiképpen ne "próbáld ki", én azt ajánlom. Remélem segítettem, ha van még kérdésed bármiről, nyugodtan írj privátot is akár!

2009. jún. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utólsó válaszoló, köszi az infókat, nem magam miatt kérdeztem csak informálódni szerettem volna olyanoktól akik ettől szenvednek. Valami kellett, h megbizonyosodjak és ne alaptalanul rohanjak le egy számomra fontos személyt..
2009. jún. 4. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!