Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan fogyjak le pár hét...

Hogyan fogyjak le pár hét alatt, szerintetek is nagyon nehéz vagyok?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és 64 kg 160 cm magas.elég duci vagyok és le szeretnék egy kicsit fogyni de nem tudom hogy.segítenétek?
2012. febr. 14. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
teljesen jó a súlyod!!!max annyi,h este 6 után már ne egyél!kevesebb édesség,több gyümölcs és testmozgás!(lehet gyaloglás,tánc,úszás bármi)
2012. febr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm....hát szombatonként táncra járok.az jó vagy még sportolnom kéne valamit?
2012. febr. 14. 17:14
 3/7 anonim ***** válasza:
otthon is mozoghatsz...annyi ilyen dvd van , táncos, jógás aerobikos stb...De nagyon sokat számít ha csak sétálsz esténként 1 vagy fél órát! Vigyél el kutyát sétálni! (ha nincs saját , segíts be valakinek...:) )
2012. febr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
okés hát a séta simán meg van egy nap :))
2012. febr. 14. 22:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor egy kicsivel több mozgást vigyél bele a napjaidba, mert ezeket már megszoktad, amugy valóban este hat után semmit ne egyél esetleg egy almát,vagy valamilyen gyümölcsöt,ne igyál szénsavas és szénsavmente üdítőket, hidd el éppúgy meglehet szokni a finom teákat is, ja és kerüld a gyors kajákat.
2012. febr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen este 6 után esetleg teát, rostost vagy vizet iszok ....és este olyan 7-8 óra körül vacsorázok
2012. febr. 16. 14:51
 7/7 anonim ***** válasza:

6-utàn ne vacsizz:) 60 kg voltam nyar elejen most 49 kg

Minden nap tonazok mert nagyon szeretem hogy a zestem ég iszonyat jo erzes . Szoval fuss tornazz este 6-utam ne gyel es kb eyel pl. 2 csirkecomb helyett egyet es lehetoleg ne nagyon zsirosakat .. szerintem ha ezt betartod es kitartassz es nemadod fel akkor siman 3-honap alatt lemeg 5-6 kg

2013. okt. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!