Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Edzéshez milyen étrendet...

Edzéshez milyen étrendet ajánlotok? Vegetáriánus vagyok. Eddig szinte alig mozogtam. Viszont sok gyors éttermi kaját ettem és édes üdítőket és csokit chipset sem hanyagoltam.180cm mags és 70kg vagyok.

Figyelt kérdés
Ezen a téren szerencsésnek mondhatom magam mert más annyi ételtől és ilyen fajtától amit én megettem 100-150kg lenne. Most viszont elkezdtem sportolni napi 15km bicózás, hasizom gyakorlatok felső testre való edzés konditerembe. Ezek mellé elkezdtem egészségesen táplálkozni csak vizet iszok és megválogatom azt is hogy mit eszek és mennyit. Célom kockás has és izmosabb felső test. Ilyen Lil Wayne hez hasonló testalkattal megelégednék. A kérdésem hogy miket étkezzek ahhoz hogy az izmaim azért növekedjenek szépen de a hasamról is eltűnjön a felesleg és szép kockás legyen? 22F
2012. febr. 16. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
A kettő egyszerre nem megy, először fogyjál le, utána izmosodjál!
2012. febr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
180 cm és 70 kg, szval nemhiszem h fogyni kéne neki.
2012. márc. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!