Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Urea kilégzési teszt: POSÍTIV...

Urea kilégzési teszt: POSÍTIV /2/. C-14 Co2 meghatározás kilégzett levegőből. Mi a teendő? Esetleg valamilyen diéta?

Figyelt kérdés

3 napja elküldetek a fent leírt tesztre aminek az eredménye pozitív lett. Kaptam gyógyszereket; Amoxicillin-B, Klabax, Acida.

A problémám az lenne hogy nekem nincs sok savam soha nem ég a gyomrom nincs savas felbüfögés mint ahogy azt az orvos elmondta. Azért fordultam orvoshoz mert lefogytam 5 hét alatt 12 kg-t étvágytalanság miatt és kb. 1 hónapja folyamatosan azt érzem hogy fáj a hasam itt szó szerint az egész has területét értem mivel olyan érzés mintha az izomfájdalom lenne. Legjobban a köldök környékén, baloldalt illetve jobboldalt lent érzem ezt a fájó érzést. Gyomrommal nem sok gondom van, volt. Régebben ha csípős ételt fogyasztottam akkor eléggé fájt de mostanra már nem eszek ilyen ételeket.

Olvastam hogy lehet kapni gyógyszertárakban Helicobakter kimutatására alkalmas tesztet, valakinek esetleg ezzel kapcsolatban van tapasztalata?

Írták sokan hogy ez a kilégzéses teszt elég gyakran téved.

Nagyon örülnék ha valaki tudna segíteni hogy az általános tünetek hiányában is lehetséges hogy "fertőzött" legyek???

Esetleg valaki tudna ajánlani valami diétát hogy mitől tartózkodjak míg ez a baci bennem van?

Válaszokat előre is köszönöm!


2012. febr. 17. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Ettől a bacitól soha nem lehet szabadulni. Az emberek 80%-a fertőzött, csak nem feltétlen okoz tüneteket. Nagyon könnyen terjed.

Diétát szerintem google-ben találsz. Nem olyan speciális, csak kerülni kell a nehezebb, zsírosabb ételeket.

2012. febr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát ennek nem örülök. Jobb lett volna ha meg lehet tőle valahogy szabadulni.

De azért köszönöm a választ.

2012. febr. 17. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!