Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen ételek segítségével...

Milyen ételek segítségével tudok a leghamarabb, s legkönnyebben lefogyni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, s kb 60 kiló. Próbálkoztam már egy csomó mindennel, s sikerült is valamennyit leadnom, de mindig visszajött, s mostmár nem tudok fogyni. Kérlek segitsetek. Köszönöm!!
2009. jún. 7. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Algasaláta :)
2009. jún. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Húúúúú azt nem szeretem. De pld ha egész héten csak spenótot eszek az segít??
2009. jún. 7. 19:43
 3/5 anonim ***** válasza:

nah

1.kajákat edd hidegen ugyanis a szervezetnek energiára van szüksége ,hogy felmelegítse

2. kerüld azt a kaját ami egyszer élt(szalámi,sonka stb)

3. a zöldség rágás (nyul kaja) kell ilyenkor ügyelj arra hogy ami gyümölcsöt veszel az ne legyen magas cukortartalmu pl barackot ne. és L-carnitin pia is segíthet:)

2009. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok gyümölcs, zöldség, rostokban gazdag ételek. Mellőzni kell a kenyeret és a zsíros ételeket.
2009. jún. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rostos ételek közé tartozik a spenótsaláta is? És a borsófőzelék az milyen mértékben hízlal? Kenyerek közül is barna kenyeret eszek, mert azt mondják, hogy az nem hízlal... Vagy mégis??!
2009. jún. 8. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!