Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan táplálkozzam helyesen,...

Hogyan táplálkozzam helyesen, ilyen körülmények közt?

Figyelt kérdés
Az igazság az h imádok enni, persze csak az egészségtelen dolgokat... Reggelente 7 órakor indulok munkahelyemre, és este 7 kor érek haza. Mivel nem vagyok dús gazdag, ezért valami olcsó megoldásra vágyom.Reggelire általában veszek magamnak valamit a pékségben, sajnos fehér lisztből mert barnából csak zsömle van pusztán...Napközben győri jó reggeltet eszem ,hogy elkerüljem a üres gyomorral járó kellemetlen érzést. Ebédre természetesen tele van a környék mekivel a burgerrel(csak h a csábítás meglegyen), de én a kínait választom, rizst valami hússal, amit olvastam h szintén hízlal.Esténként néha van időm egy kis testépítő súlyzózásra, hétvégénként jobban adok rá , fél órát biciklizek, ilyenkor van időm rá inkább.Egy üvegcse cukros italt mindig elfogyasztok egy nap ,mert ha nem úgy érzem rosszul leszek, szerintem leeshet a cukrom. Mit tudnátok tanácsolni? 20/f kb 170 cm 68 kg
2012. febr. 29. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem egészségtelen a fehér kenyér és a többi étel sem. Egyél este gyümölcsöket,zöldségeket,tejtermékeket és mozogj sokat.

Ha csak azt ennéd,ami állítólag egészséges,és nem hízlal,éhen halhatnál.

2012. febr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Esténként megcsinálhatnád a másnapi kajádat, pl amíg súlyzózol, felrakod a tojást főni vagy beraksz valamit a sütőbe, annak úgyis több idő kell. Vagy akár párolhatsz is zöldséget, ahhoz lehet kapni egy csomó fagyasztott zöldségkeveréket is. Csinálsz nagyobb adagot, így meg lesz a vacsid plusz amit ugye holnap is vihetnél. Reggel már csak ki kellene venni a hűtőből és elrakni a cuccaid közé.

Vagy hétvégén nekiállsz főzni és a maradékot meg elrakod a fagyasztóba, amikor meg kell, felolvasztod. Nem szégyen férfi létedre főzni :D

2012. márc. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!