Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez az étrend jó tömegelésnél?

Ez az étrend jó tömegelésnél?

Figyelt kérdés

Reggel 5.30 -kor kelek, elmegyek suliba, eszek ott 4 db szendvicset. 2-re ott vagyok a terembe, edzés után 30g 100%WP+Full Force Super carb 60g, 4 -re hazaérek. Otthon elfogy 300g csirkemell, 200g rizs/durungtészta, 250g túró, meg néha 4db tojás.

Gondolom, hogy nem a legjobb, mert délután 4 -ig nincs nagyon kaja, de nem tudod megoldani, mert valami baj van az emésztésemmel, mert fisi-fosi kerülget 1-2 hónapja, és ha a suliba eszek valami normálisabb kaját, akkor el kéne menjek wc-re, csak a suliba olyan a mellék helység, hogy pff...

Próbálom a Yucca -t, hátha segít valamit.

De az is érdekes, hogy ha itthon vagyok és eszek, akkor ritkán van baj a bélrendszeremmel, de ha suliba vagyok, akkor annál inkább.


2012. márc. 11. 19:12
 1/2 A kérdező kommentje:

Ja, napi 150-200 g brokkoli/más zöldség megy még a kazánba.

Meg a paraméterek is...

65 kg vagyok, 170 körül.

Heti 3-4 edzés megy, meg 15-30 perc kardió edzés után, mert a hasamon van felesleg (elég sok, szerintem)

2012. márc. 11. 19:17
 2/2 anonim ***** válasza:
a szendvicsbe rakj sovány sajtot, meg csirkemellt
2012. márc. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!