Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan kezdjek el leszokni a...

Hogyan kezdjek el leszokni a húsról és legyek vegetáriánus?

Figyelt kérdés

Nem az egészséges életmód miatt, nem hinném, hogy a hús normális keretek közötti fogyasztása egészségtelen lenne.

Tegnap megnéztem a Földlakók c. dokumentumfilmet amit mindenkinek ajánlok figyelmébe. Egyszerűen borzasztó. Szerencsére van időm foglalkozni a világ dolgaival, nem csak a sajátjaimmal és ezért döntöttem az életmód váltás mellett. Eddig amikor csak tehettem húst ettem hússal. Főleg csirkemellet a testépítés miatt. Ennek vég kell, hogy legyen. A film, amit minden "embernek" kötelező lenne megnézni: http://www.youtube.com/watch?v=nDLPma4DFX8



2012. ápr. 13. 07:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Még csak bele-bele nézek,mert nincs annyi időm,hogy most végignézzem,de 14:50-nél mégis mi a lósz@rt művelnek? Mármint,miért van erre szükség?
2012. ápr. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A CC gombra kattintva lesz felirat a videóhoz. 14:50-nél gázkamrába teszik a kutyákat, mert nem bírja eltartani őket a menhely.
2012. ápr. 13. 07:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a film végignézése éppen elég, hogy leszokj a húsevésről...:s
2012. ápr. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja,igen látom már,köszi. Most nem igazán van ezt időm megnézni,de a hétvégén sort kerítek rá,már ha végig bírom nézni(már a kutyás részek után is gombóc van a torkomban).
2012. ápr. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ennél megdöbbentőbb filmet még nem láttam soha az életben. A hatása alatt vagyok még mindig. Erre nincs épeszű magyarázat. Szégyenlem magam a tudatlanságomért. Ha tudtam volna ezekről, nem így éltem volna idáig. A film láttán úgy érzem, hogy az információk tudatában felelősséggel tartozom az életvitelemmel. A rendezői hatásvadászat bejött ami pozitív a hatással van a világra. Legalább is részemről.
2012. ápr. 13. 07:54
 6/11 anonim ***** válasza:

Csak belenéztem néhány helyen a filmbe,mert sem időm, sem lelkivilágom nincs most végignézni.

Abban a ritka szerencsés helyzetben vagyunk,hogy a rokonaim nagy farmot,gazdaságot tartanak fenn,így húst zöldséget szinte egyáltalán nem veszünk boltban,csak náluk.

De a hétvégi sátoros cirkusz azt hiszem kimarad.

2012. ápr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Több lépcsőben szokj le a húsról.

[link]

[link]

2012. ápr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
75%

Attól, hogy te változtatsz az étrendeden még nem fog semmi változni. Majd megveszi más azt a húst amit te ezentúl nem.


Semmi értelme vegetáriánusnak lenni, kivéve ha könnyebben akarsz megbetegedni, mert nem szedsz fel elég tápanyagot és legyengülsz.

2012. ápr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ma 11:27


Köszönöm a linkeket.

2012. ápr. 13. 11:51
 10/11 anonim ***** válasza:

örülök, hogy ilyen erős elhatározás született benned!

épp ma voltam könyvesboltban és volt egy könyv aminek ez a címe:(vagy vmi hasonló de a lényege ez: Hogyan legyünk vegánok 30 nap alatt?)

beleolvasgattam és a lénylege az, hogy minden nap valami más kaját kell elhagyni az étrendből, szóval a fokozatosságra kell törekedni

2012. ápr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!