Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 164 cm,49 kg vagyok. Szeretnék...

164 cm,49 kg vagyok. Szeretnék fogyni, mert kövérnek érzem magam. Rosszul vagyok, ha ételre gondolok?

Figyelt kérdés
Nagyon keveset bírok csak enni,állandóan hányingerem van.A tudattól,hogy meg kell ennem egy tányér húslevest,aminek úsznak az olajcseppek a tetején rosszul vagyok.Abonett kenyeret,meg gyümölcsöt eszek.Valahol tudom,hogy ez így nem jó.De mi tévő legyek?Ha elmegyek orvoshoz,és rendbehoz hízni fogok,ami jó, de nem bírnám ki lelkileg.Mi tévő legyek? 27/N
2012. máj. 4. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

27 éves vagy és 49kilóval fogyni akarsz?

Inkább hízzál mert 27 évesen 49 kiló az nagyon kevés.

2012. máj. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Választhatsz 2 opció közül:


1.Orvoshoz mész.

2.Más visz oda.

2012. máj. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fogyni akarsz??????????? Elmondom, hogy én 80 kg vagyok, mégis csinosnak tartanak, és utánam fordulnak a férfiak. 49 kg még kevés is:)
2012. máj. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első vagyok.

Ha fogyni akarsz akkor kocogj/fuss naponta legalább fél km-et.Meg csinálj tornagyakorlatokat, fitnessz mozdulatokat.

A fogyás nem csak a zsírszegény kajáról szól.

2012. máj. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most akkor mivan? Fogyni akarsz, de ha elmennel orvoshoz, akkor hízó kurara fogna. Szóval kb mar anorexiás lehetsz.. Egyel napi 5x keveset és hidd el,hogy a sok gyümölcs se jó..cukros.. Egyel csirkét krumplival rizzsel!! Meg ha híznod kene ehetsz teszt ás dolgokat..de napi 5x egyel és ha nem megy nyomás le a torkodon, mert csont sovány leszel.. Hidd el egy férfinak se kell egy csontkollekcio
2012. máj. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi tévő legyél? Sürgősen keress egy jó pszichiátert, mert a betegséged neve anorexia és ebbe már nagyon sokan belehaltak!
2012. máj. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valahol tudom, hogy nem lesz jó ez így hosszú távon!Ezért írtam.De nem bírnám elviselni,ha híznék, és nem tudom felfogni, hogy beszélhetné ezt a dolgot a pszichiáter ki belőlem.
2012. máj. 4. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!