Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik lennél legszívesebben?...

Melyik lennél legszívesebben? Kövér vagy vékony? Melyik jobb?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ez hülye kérdés természetes hogy a kövér a rossz,nem kinézeti szempontból hanem egézségileg!

Amúgy inkább vékony akarok lenni,bár most is az vagyok,szóval úgy írom hogy ilyen akarok maradni max izmosabb,feszesebb:)

2012. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én annyit hozzátennék az előttem szólóhoz, hogy azért a vékony és kövéren kívül még sok kategória létezik.


A pasik a legjobban az egészséges, nem csontsovány, jól érzi magát a bőrében, vagány csajokat szeretik.


Rajtam van egy kis felesleg, amit igyekszem sporttal kordában tartani, de elégedett vagyok magammal és ez a legfontosabb. Hogy egyensúlyban legyél a saját lelkeddel.

2012. máj. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én nem vagyok kövér, de így sem jó, mert rossz az alakom.. szerintem nem a kilók számítanak, hanem az alkat..
2012. máj. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
A kövér csúnya és egészségtelen. A vékony szép és egészséges. Ilyenkor nem a csontsoványokra gondolok, hanem azokra, akiknek nincs a hasukon úszógumi és nem nagy a fenekük és a combuk. Nem zsír van rajtuk hanem hús.
2012. máj. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vékony természetesen:) Felsős koromig kövér voltam és borzasztóan zavart:( Nemcsak egészségügyi szempontból, hanem az emberek miatt is mert sokan nagyon előítéletesek a súlyosabb emberekkel és természetesen a legnagyobb problémám az volt, hogy nem tetszettem a fiúknak. Két éve fogytam tíz kilót azóta is rendszeresen sportolok most 55 kiló vagyok 160 centivel szeretnék vékonyabb lenni de már sokkal elégedettebb vagyok a testemmel és ez jó:)
2012. aug. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!