Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnák hízni (legalább...

Hogyan tudnák hízni (legalább egy kicsit)?

Figyelt kérdés
16 éves vok és jó ha vagyok 50kg. Nagyon finnyás vagyok, semmi étványam szinte. Mit tudnák csinálni? Esetleg étvány növelő? [(mit ajánlotok?)] Kérlek segítsetek! Köszönöm a válaszaitokat!
2008. ápr. 27. 11:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
szia. nálam ugyanez van. én is 16 vagyok de én csak 46 kg. én voltam dokinál és ő felírt b12 vitamininjekciót. az étvágynövelő...
2008. ápr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasz(oka)t!
2008. ápr. 27. 12:58
 3/23 A kérdező kommentje:
És az milyen az a B12 vitamin injekció?
2008. ápr. 27. 12:59
 4/23 anonim ***** válasza:

Szia! tudnom kéne, mi az ízlésed, mit szeretsz enni.

Ajánlom a tésztakúrát (milánói, pizza, pörköltek, sütik).nem tudom mennyit szeretnél felszedni, ha olyan 5kg-ot legalább egy hónapon keresztül egy héten 3szor kéne főételnek főtt tésztát enned ebédre (ugy jó gyors)

ha nagyon nem megy, igyál minden étkezés előtt kb fél 3/4 órával 1-2 cl aperitifet (ezt hívják étvágygerjesztőnek)szüleid segíthetnek, melyik esik ilyenkor jobban. Van néhány gyógynövény, ami szintén étvágygerjesztő, gyógnövényboltban tudnak segíteni, meg kúrákat javasolni.

Sportolj rengeteget, de üres gyomorral, én utána mindig éhesebb vagyok.

sok sikert, pusy

2008. ápr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
ilyen étvágynövelő. 6 db injekció amit hetente kell beadatni.
2008. ápr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
58%
Növelni kell a szénhidrát bevitelt, tehát tészták, pl. sütemények, vagy olyan ételek, amik zsírosabbak, de ezeket is tésztával kell enned, mert akkor marad meg a zsír is. De ne feledkezz el a zöldségekről is, mert a vitaminbevitelnek meg kell lenni, különben beteg leszel. Aztán pl. a csipszet szereted? Mert én imádom. Na azok is hízlalnak rendesen. Meg a mekis kaják. Csak ezek baromi egészségtelenek is, mert tele vannak e betűs szarokkal. Ezért maradjunk inkább annál, hogy tészta tésztával és zöldséggel :) Egyél jó sok pizzát, kenyeret is fogyassz bátran, ja, és napi ötször egyél, azaz reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora. Lehet, hogy elsőre nem egyszerű, meg nincs étvágyad, de akkor is egyél legalább pár falatot minden étkezéskor, ha ezt megszokod, akkor már egy-két hét múlva éhes is leszel ezekben az időpontokban. De ne úgy állj hozzá, hogy á, én nem vagyok éhes, és nem tudok enni, hanem igen is vedd a fáradtságot és készíts valami finomat (pl. egy jó szendvicset mindenfélével amit szeretsz, kísérletezz, a finnyásságot is le lehet győzni, majd megszereted az ízeket) és aztán egyél. Nem könnyű, de meg lehet csinálni. Ja, és nem tudnák, hanem tudnék.
2008. ápr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megpróbálom, hátha bejön :D jah és tényleg "tudnék", hopika :)
2008. ápr. 27. 21:49
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Pikovit.En attol hiztam egy csomot.Szoval PIKOVIT.Nekem bevalt
2008. ápr. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én B komplex vitamint ajánlom, de pl. a magne b6 is jó. Mikor ezeket szedtem állandóan ettem és híztam is. :)
2008. ápr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Most még csak 16 vagy! nem nagyon kellene hízó sem fogyókúrázni. Nem derült ki milyen magas vagy . Ha 165cm körül vagy, akkor pont jó az 50kg. Főleg ha lány vagy. Sok 20 feletti azon próbálkozik, hogy 50kg legyen.

20 éves korodig még amúgy is lesznek hirtelen fejlődések és ez vonatkozik a súlyodra is. Ha finyás vagy, hát edd csak azt ami jól esik. Ha pizza akkor az! Üdv:Doc.

2008. ápr. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!