Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Baj ha mosatlanul eszem a...

Baj ha mosatlanul eszem a gyümölcsöt? Még látni is rajta hogy ott van a kosz, de engem valahogy nemzavar, legfeljebb kézzel letörlöm. Lehet valami bajom emiatt?

Figyelt kérdés
sárgabarackot sokat eszek mostanába, csak leszedem a fárol és megeszem koszosan.... de amúgy más gyümölcsöket is...
2009. júl. 7. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
hát baj, igen. még bélférged is lehet.
2009. júl. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
87%
Szerintem nem. :D Én is úgy szoktam álltalában. Kimegyek a kertbe leveszem és eszem. :)
2009. júl. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Ha otthon nálatok a fáról veszed le és nem permeteztek (és a szomszédok se) akkor valószínűleg nem.

Még kicsi voltam kilószámra ettem a gyümölcsöt minden nap, a fáról, bokrokról. Nagy kertünk volt, mindenfélével.

Max néha fájt kicsit a hasam.


A bolti gyümölcsöket és antibakteriális szappannal mosom át. Vannak zöldséges ismerőseim, tudom mi zajlik a zöldségesekben... és akkor azt még nem is tudjuk szállítás közben mi a helyzet...


Inkább mosd át őket, mert a madarak is lesz.rhatják és hasonlók. A bogarak is mindent csinálnak rajta...


Ha lusta vagy ki be szaladgálni vagy te kint akarod megenni akkor: szedd le, vidd be, mosd meg majd menj ki és ülj le valahová a gyümölcsös tállal a kezedben és szépen edd meg.

Vagy legalább vigyél ki magaddal egy nagy tálban langyos vizet és abban kicsit dörzsöld meg mielőtt megeszed.

2009. júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én*
2009. júl. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
szerintem hülye vagy... szerintem. :)
2009. júl. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem.Én legtöbbször nem szoktam megmosni,és még az ég világon semmi bajom nem lett tőle:)
2009. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!