Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexia, bulimia, fogyni...

Anorexia, bulimia, fogyni akarás (? ) bővebben lenn! --->

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok aki nagyon elégedetlen az alakjával!:S Pár hónapja elég sokat lefogytam,mindenki mondta h. milyen sovány vagyok meg ilyenek,persze a családom is állandóan szekált.Ezt úgy sikerült elérnem h. sokszor koplaltam,vagy csak ebédet ettem,hánytattam magamat,de voltak nagy zabálásaim is(ezeket most is csinálom+a következőket is) : a kaját eldugom és azt mondom megettem majd a kutyának adom,kihányom amit megettem,vagy egyszerűen csak koplalok.Nem bírom tovább,az egészséges étrend nem válik be SEMMI.Gyűlölöm magamat,a testemet!!!:\'(mindenemet,nem bírom megállni h. a gondolataim ne az evés-nem evés körül forogjanak!!!!Volt h. megterveztem h. meddig koplalok és utána mit eszek,de természetesen utána pár nappal zabálás lett és puff.Most újra le akarok fogyni bármi áron!!!De nincs senki aki segítene nekem pl.: msn-en aki hasonló helyzetben van! Ha lenne esetleg vki akkor küldjön nekem egy üzenetet! Egyedül nincs erőm!!!!!:S:S:S
2009. júl. 8. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Szanalmas amit muvelsz,ugye tudod? Ha mindenki mondja,hogy milyen vekony vagy,miert akarsz fogyni?Ennyire meno lenne,mostanaban a fogyokura-buzulas?Ertelmetlen. Nem latok kiutat, a Te helyezetedbol. Azt tanacsolom,fogadd el magad,ilyennek amilyen vagy, ha pedig valtoztatni szeretnel az alakodon,estenkent jarj el futni. Nem hiszem,hogy 14evesen annyira,erdekel valakit is,hogy Te hogy nezel ki. En 15eves lany vagyok,hidd el rajtam,tenyleg volt felesleg honapokkal ezelott (69) es.. Elkezdtem a 90napos dietat.Amit sikeresen vegig is csinaltam,bar.. sokan mondtak,hogy nem egeszseges,de nem erdekelt. Lehet,hulye szanalmas fogyokura manias ribanc voltam,de nem ereztem annak szukseget,hogy akarkinek is megfogadjam a tanacsat. Mentem a sajat fejem utan,szerencsere en nem eheztem, mert ettem, nagyon sok csirkemellett ettem proteinnapon, a tobbi napon is ettem bosegesen,es megis lefogytam. Ha mar nagyon nem latsz mas kiutat,kezd el a 90napos dietat,olyan hiany allapotot nem fog eloidezni,mint az mikor nem eszel semmit. Akarsz gyereket?Normalis menstrucaios ciklust?Gondolom igen. Akkor hagyd abba az ehezest. - Akarsz fogakat?Ha igen,fejezd be a hanytatast. En most vagyok 58kilo,a 165centimhez,amit realisnak tartok. Ezt tartom is a sulyom,semmi egesseg ugyi problematikam nem lett, a 90napos dietatol. Voltunk kiviizsgalason es mondtak. Szoval nem levegobe beszelek. Es mostanaban ugy etkezem,hogy reggelire bosegesen eszem, eszem reggel teljes kiorlesu pekarut, es ehez sovany csirkemell sonkat, mert ez nem szemet,mint a virsliii... Es parizsi. Paradicsommal,uborkaval,paprikaval. Egy szoval,bosegesen. Aztan,ha ehes vagyok,ha nem delelott folyaman meg elfogyasztok egy joghurtot. Natur joghurt,edesitovel. En szeretem. Delben anyum altalaban csirkemellett foz. Mivel, a csaladom egeszsegesen taplalkozik most mar (tobb okbol is) Ezert akkor csirkemell, salataval. Delutan 1-2 muzlii szelet. Estere ugy szint feher hus,salataval, rizst delben szoktam enni neha-neha. Vizet szoktam inni, felenk van izesitett, gyogynovenyes viz, azt szoktam venni, es abbol naponta akar 3-4 l is meg iszok.


15/L

2009. júl. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szegényem! 15 éves lány vagyok, és ugyanez! 4 hónapot töltöttem klinikán a betegségem miatt, és még nem vagyok gyógyult!

Keress fel szakembert! Nem garantált, hogy segít, de minden követ meg kell mozgatni! Ez egy ördögi kör!

Ami nagyon fontos, hogy ne koplalj! Mindig egyél, és ha nagyon éhes vagy, inkább nagy mennyiségű zöldséget fogyassz!

Minden jót neked!

2009. júl. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:) Utolsó! Már jobban vagy? Sikerült kikerülnöd ebből az ördögi körből?
2009. júl. 9. 15:49
 4/4 A kérdező kommentje:
Vagyis úgy értem h. evés után szoktad még magadat hánytatni vagy ilyesmi?
2009. júl. 9. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!