Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ti mit szoktatok be vizionálni...

Ti mit szoktatok be vizionálni a kemény meneteknél?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy amikor próbálod kitojni és nagyon nehezen megy,vagy csak nagyon nehezen indul meg a szülési folyamat,akkor szoktatok ti is olyat,hogy pl: elmegy egy autó,vagy motor aminek nagy hangja van és ahogy nyomja,vagy húzza neki a gázt,úgy nyomtok ti is,olyan erővel és olyan fokozatosan.Vagy például azt képzelitek,hogy előttetek lóg a kötél ami összefüggésben van az ánuszrózsátokkal valami módon és minél jobban húzzátok lefelé a kötelet,annál jobban kinyílik a kapu.Vagy olyan eeeggyyyy(készülsz rá) keetttőőő(már iszonyatosan nagy levegőt veszel,hogy a lehető legintenzívebben tudj majd nyomni) hááááááá-rom TRRÁÁÁÁÁÁÁ!!!! és nyomod ahogy csak lehet.Meg ilyeneket.Szoktatok ti is?És mit?

2012. aug. 9. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Te most szarási szokásokra vagy kíváncsi? Te jó isten!!!
2012. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kérdezzem meg 25.000-dikként,hogy hogyan fogyjak le? :)
2012. aug. 9. 15:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam elképzelni semmit. Hülye fejeket vágok :) Ott úgysem lát senki és lehet őrültködni :)
2012. aug. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én rágyújtok. ha nem jön elszivok mégegy cigit.
2012. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a szarásra gondol... -_-" Azt mondta hogy a szülésnél.Nem?
2012. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Uhhh mikre lehet itt találni!

😅

2021. szept. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!