Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehetséges-e, hogy a rendszert...

Lehetséges-e, hogy a rendszertelen táplálkozás miatt lelassul az emésztésem?

Figyelt kérdés
A munkaidőm minden nap változik, és képtelenség megoldani, hogy mindig ugyanabban az időpontban egyek. Ráadásul főtt ételt sem tudok minden nap enni. Lehetséges, hogy annyira felborult a rendszer egy hónap alatt, hogy teljesen kihasson az emésztésemre?

2012. aug. 12. 19:13
 1/3 anonim válasza:

Szerintem igen, lehetséges. Nem tudom, milyen körülmények között dolgozol, és milyen munkarendben, de ha odafigyelsz arra, hogy minden nap egyél valamilyen gyümölcsöt, akkor az sokat segít.

Nekem az is segített, hogy pl szendvicsbe mindig rakok valamilyen zöldséget, paprika, paradicsom vagy salátalevél. Vagy pl mindig van nálam müzliszelet.

2012. aug. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pincér vagyok. Év közben az egyetemi menzán eszek, és eddig nem is volt gondom sosem a gyomrommal. Köszi a tanácsot, odafigyelek. Remélem, segít. :)
2012. aug. 12. 19:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, simán lehet attól.
2012. aug. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!