Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Accu - Slim gyöngyöt használt...

Accu - Slim gyöngyöt használt valaki?

Figyelt kérdés
Van róla tapasztalat? Fogytatok vele? Mellékhatás?
2012. szept. 5. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Az a tapasztalatom,hogy nem ér semmit. Fogyni nem tablettákkal kell,hanem odafigyeléssel,kitartással és akarattal. Meg persze komoly életmódváltással. Szerinted egészséges dolog ilyesmit beszedni? Egyáltalán nem.Azt a pénzt,amit kiadsz rá,költsd valami bérletre,jóga,aerobic, akármi,ami megmozgat, társaságod is lesz és ezzel előrébb jutsz,mint ezekkel a sz.rokkal,amik pénzkidobáson kívül másra nem jók!
2012. szept. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Előzőnek: ez nem tabletta. Bocsi az offért.
2012. szept. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kedves Első!

Még hogy tapasztalatod szerint..jó vicc! Fogalmad sincsen mi az az accu slim..igaz?! Igaz!

Ezek szerint neked azért nem hatott, mert lenyelted... Ugyanis ez nem tabletta,hanem egy mágneses golyó, akkora mint egy bedugós pontfülbevaló. A fül mögé kell tenni, akupunktúra alapján működik csak nem tűt szúrnak oda, hanem egy mágneses golyót raksz oda. Dióhéjban ennyi. Szóval mielőtt észt osztasz,vagy nézz utána mit is takar a megkérdezett dolog, vagy inkább ne is írj semmit.

Én próbáltam ki, nem is fogom én sem szeretem ezeket a népbutító dolgokat, de ennek annyi előnye van, hogy nem kitudja miből összkutyult tabletta és nem beszedni kell. Az ára elég húzós,de akinek telik rá, egy próbát megérhet. Persze azért az étkezésre oda kell figyelni.

2012. okt. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
14:55,előző vagyok. Mármint én nem próbáltam ki.
2012. okt. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!