Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit kellene ennem hogy egy...

Mit kellene ennem hogy egy kis zsír legyen rajtam?

Figyelt kérdés
15 éves avygok és 43 kb és 160cm szeretem az alakomat deh kéne valami olyan ételt ennem amitől a fenekemre és a mekkelre megy egy kis zsír majd átalakítom izommá deh kicsit 2-3 kg kéne híznom mit egyek.???
2008. máj. 20. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne a zsírt akard izommá alakítani, hanem sportolj valamit. A sport nem csak fogyásra való. Erősítsd a popsid, akkor formás lesz.
2008. máj. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sportolok és erősítem is csak az nem izmos lesz hanem egyre csak fogy!!!:SSSSSSSSS
2008. máj. 22. 22:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem a 160 cm és a 43 kiló "kórosan" vékony testalkatra utal.

egyél több szénhidrátot (CH).

Az étlekben 3 féle fő öszetevőt különböztetünk meg: CH-k, zsírok, és fehérjék. Mindháromak más a hasznosulása, másképp dolgozza fel a szervezetünk őket.

Az egyszerű és finomított CH-k amik legkönnyebben felszívódnak, és elsőként tudnak zsírrá alakulni, amennyiben az energia bevitel több mint amit felhasználsz.

Tehát, ha sportolsz, egyél többet, mert amint pl. 1550 kalóriát égetsz el egy nap, de csak 1300-at viszel be, máris a szervezeted raktáraiból von el energiát a szervezeted.

Ha hízni szeretnél érdemes több CH-tot enni, és kicsit több kalóriát bevinni mint amit elégetsz.

Egyszerűen: fagyi, mákosguba, méz, kakaós csiga, zsíroskenyér. Természetesen a normál sokoldalú vitamin és ásványi anyagokban gazdak ételek után.


15 évesen még ne diétázz, fejlődik még a szervezeted is nagy szüksége van a fehérjékre, a zsírokra (egyes vitaminok kizárólag zsírokban oldódnak, ha nincs elég az étrendedben nem tudod felvenni őket, ha nincs elég a szervezetedben, nem tudod raktározni őket!), a vitaminokra, és az ásványokra (kálcium magnézim, vas stb).

2008. máj. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
Aki hízni akar annak fogyókúrázni kell kb. 1 hétig,mert így lelassul az anyagcsere és a szervezet "megszokj" a kevés táplálékot.1 hét múlva ismét normálisan kell enni,és fel is szalad 2-3 kilogramm.Próbáld ki,sikerülni fog!
2008. máj. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8%
ha pedig nem jön be, a fogyókúrás tipp, akkor lehet, hogy leadsz még pár kilót amit még nehezebben fogsz visszaszedni. Szerintem ne próbáld ki!
2008. máj. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hahha kórosan sovány..:) bocsi ez szánalmas volT!! modell vagyok!!! és csinos!!!!d wenm ártana +3-5 kg
2008. jún. 10. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!