Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem ürülő gyomortartalom....

Nem ürülő gyomortartalom. Több órája tartó állapot! Négy órája ittam fél liter kakaót, de még mindig nem ment tovább. Nagy baj van? Mintha megáltt volna a teljes emésztés!

Figyelt kérdés
Több mint egy hete nem érzek éhségérzetet. Most először történt azonban ilyen. Az utóbbi orákban csak folyadékot vittem be, fél liter kakaót és utána néhány korty vizet, de ha lefekszem, akkor még mindig folyadék lögybölődés hangot ad a hasam, ha meglököm. Se hányinger, se semmi nem társul mellé, de nagyon félek már ettől az egésztől. Az orvos annyit mondott néhány nappal ezelőtt, hogy ne izguljak, elmúlnak majd maguktól a dolgok, fiatal a szervezetem még. Az óta egyre roszabb. Most pedig úgy érzem megállt a gyomrom és benne az eddig megivott folyadék. Akinek ötlete, tanácsa van, kérem írjon!

2012. okt. 20. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincsenmas, igyal egy kis pohar vizben 1 kiskanal szodabikarbonat.
2012. okt. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyél rá kekszet vagy pirítóst,az majd felszívja.
2012. okt. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4 órája nem pisiltél? :O
2012. okt. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem rostszegény a táplálkozásod. Kerüld egy ideig a finomított liszttel készült dolgokat. Egyél sok zöldséget gyümölcsöt nyersen is, hüvelyeseket, műzlit, amiben sok gabona van és nincs tele 6 tonna cukorral.
2012. okt. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!