Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gránátalma milyen formában...

82reni kérdése:

Gránátalma milyen formában hatásosabb (kivonat, visszahígítatlan lé, kapszula), és hol olcsóbb? Erekre, visszérre, aranyérre valóban olyan jó hatású?

Figyelt kérdés

Kaptunk egy üveg tiszta, visszahígítatlan gránátalmalét, és a férjemnek úgy látszik segített, kérte, szerezzek be, de elég drága, és nem tudom milyen formában hatékonyabb, hol éri meg beszerezni...

Sajnos sok problémája van az érrendszerével, sportoló volt, balesetei és örökletes problémái már csúnyán jelentkeznek. Szeretnék rajta segíteni!



2012. nov. 7. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ez elfogy, vegyél valódi gránátalmát! Minden készíténynél töményebb benne a hatóanyag, ráadásl mindig frisset fogyaszt. Szabadítsd meg a termést az elválasztó rekeszektől és ha máskét nem szereti, turmixold össze neki. Épp a napokban vettem nagyon szépeket 179.-Ft/db. áron. Ez igazán nem drága most.
2012. nov. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Frissen a leghatásosabb. A gyümölcslevek nagyon drágák, a tabletták mű dolgok. Én a természetes dolgok híve vagyok. Ki kell kanalazni, nagyon finom. Csak vigyázz a ruhádra, eléggé csapkod a leve.
2012. nov. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat, igen, az nagyon jó lenne, de errefelé nem kapni frissen, Édesanyám talán ha meglátogat minket, Miskolcról tud hozni, de itt falun még csak azt sem tudják, milyen gyümölcs az. Ezért gondoltam hogy talán Neten keresztül hozzájuthatok, illetve Balassagyarmat ami még közelebb esik hozzánk, de ott se nagyon találkoztunk még vele.

Sajnos az infrastruktúra nem mindenhol egyformán adott :)

2012. nov. 8. 10:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Frissen a legjobb, de a fent felsoroltak közül a lé jó. A kapszulában nem tudod, mi van még, a kivonatról ne is beszéljünk.
2012. nov. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A gránátalma a konyhaszekrény tetején akár két-három hétig is eláll. Érdemes egyszerre 3-4 darabot venni belőle éppen emiatt.
2012. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!