Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért mondják, hogy ha meghízo...

Miért mondják, hogy ha meghízol megcsalnak, amikor a vékony nőket ugyanúgy megcsalják?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki mondja ezt? Én még sose hallottam.
2012. nov. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez így van.

Viszont aki meghízik sokszor egyéb területen is elhanyagolja magát, teljesen elszürkül egy idő után.

Se frizura, se smink, se kis huncutság, hanem évek alatt lelassul, otthon ülővé válik és éppen ezért kiszámíthatóvá is az pedig megöli a szenvedélyt.

2012. nov. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség :D Engem pont akkor csaltak meg, amikor csontsovány voltam, lehet pont azért mert akkor utáltam magamat.
2012. nov. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert vannak, akik úgy érzik, csak, vagy ha nem is csak, de főleg a divatos külsejükkel tudják megtartani a párjukat, fenntartani a vonzalmat és azt hiszik, ez mindenkinél így van.
2012. nov. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as kimondta a kulcsot.
2012. nov. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért van benne igazság.Ha ,,beleülsz" a kapcsiban nem csoda,hogy a pasi lelép egy csinos nővel,ez magától értetődik erről csakis a nő tehet,miért tunyult el,miért szünik meg nőnek lenni,miér nem egy ribi az ágyban,miért nem öltözködik fel nőcisen.Miér vágatja le a haját.

Ezek olyan kérdések,amikkel egyből megkapja a választ az adott ember,hogy miér dug félre a férfi vagy miér lép le.

2012. nov. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!