Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kényszerevő lennék?

Kényszerevő lennék?

Figyelt kérdés
Mostanában egyfolytában éhes vagyok. Bár megtudom állni, hogy egyek, de ha nem korlátoznám, hogy na most ennyit fogok enni, nem állnék meg, mert soha nem érzem magam jóllakottnak. Ez van már jó pár hete, talán 1-1,5 hónapja. Úgy érzem egy ördögi körben vagyok, mert ugye éhes maradok és mire eltelik annyi idő, ami két étkezés között nem árt, ha eltelik már nagyon-nagyon éhes vagyok és megint nem lakom jól. Régebben anorexiás voltam, de már egész jól kigyógyultam belőle.

2012. nov. 24. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen...de majd akkor rosszabb lesz,ha nem is tudsz megálljt parancsolni az étvágyadnak.
2012. nov. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy az éhség miatt folyton a kaján jár az eszem. Ha szökőévben egyszer mégsem vagyok éhes, akkor viszont eszembe se jut.
2012. nov. 24. 19:57
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy ahhoz van köze, hogy annyira megszoktam, hogy amíg anorexiás voltam nagyon kicsi adagokon éltem és most sem eszem sokkal többet pedig kéne? Nem tudom mennyire érthető ez így.
2012. nov. 24. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is anorexből lettem bulimiás,majd kényszerevő...ez igy jár... nem tudom mennyi kcalt fogyasztasz,de lehet az is hogy nem elég az alapanyagcserére sem,vagy pedig a régi önmagad akarsz lenni,a lelkedben, és a tested éhséggel jelzi.
2012. nov. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszönöm. Amúgy a probléma már megoldódott. Nem vagyok kényszerevő csak nem ettem eleget. Azóta már nem vagyok folyton éhes és ha nem vagyok éhes meg nem is kívánom a kaját. Amúgy 1500 kcal eszem kb. És igen, sokszor megfordul a fejemben, hogy olyan szeretnék lenni mint régen, de már haladok.
2012. nov. 27. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!