Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Üdv! 17 éves srác vagyok,184cm...

Üdv! 17 éves srác vagyok,184cm és 63kg. Sajnos vékony sovány testalkatú vagyok. És akkár menyit eszek, akkár milyen változatosan, egy dekát sem hízok. Hogy tudnék pár kilot magamra szedni? Érteles normális válaszokat kérnék, ha lehetséges.

Figyelt kérdés

2012. nov. 30. 14:52
 1/5 anonim válasza:
Szerintem kezdj el kondizni.Én is elkeztem és fél év alatt 10klg-mot szettem fel.Legalább hízol is és izmos is leszel.
2012. nov. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia én 20 éves vagyok, 174cm-vel és 54kg-osan

Én is jó evő vagyok, de lehet ott b*szom el hogy, felkelek, olyan 1-2óra múlva eszek egy kenyeret valamivel, délután egy levest húst vagy mást, és kb itt ki is fújt, pedig változatosság van nálam is csak nem fog rajtam

Annyit megpróbálhatsz hogy naponta többször de keveset, az jobb eséllyel megáll rajtad kg formájában

Szerintem ilyen fajták vagyunk, apám is ilyen volt, és katonaság után már mentek rá a kilók

20/F

2012. nov. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

15:02-es..

És hogy kellene lekezdenem kondizni??

Hogy legyen látszatja??

2012. nov. 30. 15:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha kinősz a kamaszkorból, nagy rá az esély, hogy változni fog a testalkatod. Kamaszként van aki csak nyúl, van aki csak hízik :) de ez helyre fog állni, ahogy a hormonok is rendeződnek.

A sport viszon tényleg jót tenne, meg hát ugye a jó minőségű szénhidrát és fehérje. :)

2012. dec. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ès bekezdenèk tömegnövelô edzèsbe, 2-3 hónap alatt lenne látszatja?

Nem akkarok szemilyen port szedni.

2013. febr. 26. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!