Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha megiszok 10 doboz energiait...

Ha megiszok 10 doboz energiaitalt, lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 09:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehetni lehet.

Előfordulhat, hogyha nem ettél előtte, hogy rosszul leszel a túlzott savtermeléstől.(és a vérnyomásingadozástól is, de ez nem olyan jelentős)

Velem történt már ilyen.

2012. dec. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
87%
Szerintem szívinfarktust fogsz kapni!-Vagy legalább egy évig nem kell töltened az akudat!
2012. dec. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ismerek több olyan embert, aki megivott egy éjszaka legalább ötöt és vagy agyvérzést vagy infarktust kaptak. BE KELL TILTANI!
2012. dec. 12. 09:30
 4/11 poet1 ***** válasza:
54%
Súlyosan megterheli a szervezeted,a szénsav miatt emésztési zavarok jelentkeznek,a szívdobogás drasztikussá fokozodik. Mentálisan kontrollációs nehézségek,remegés, hirtelen izzadás,agresszió és idegpusztulás keletkezik, nem tudsz lenyugodni csak remegsz és a tested méreggel telítődik,melyet munka sem égethet el. Súlyos idegi megterhelés ami nem csillapodik,ki kell várni míg múlik,de közben inkább meghalnál. Velem már volt hasonló. Ne tedd!
2012. dec. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hogy?én még egyet is alig bírtam meginni.:D
2012. dec. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 jocko97 válasza:
88%
én 8 energiaital ittam és semmi bajom nem lett embertől függ de amúgy se iszok azóta sokat nem jó sokat inni azé nekem is kicsit sok volt a 8 mert 38 órán át pörögtem a végén meg mintegy élő hulla.
2012. dec. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Miért kell betiltani? mértékkel kell inni aztán nem lesz semmi bajod. Ennyiből mindent be kéne tiltani, a csokit is mert hájas lesz tőle az ember... meg a cukrot is stb
2012. dec. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Átlagosan a koffeintartalom 32 mg/100 ml az energiaitalokban. A koffein felnőtt számára maximálisan egy nap bevihető (még nem káros?) adagja 300 mg. Egy energiaital kiszerelése 250 ml többnyire. 10 doboz ital az 2,5 liter folyadék és 800 mg koffein. Szerintem vállald be! Ez még nem közvetlen a halálos adag, de simán túladagolás. Meg attól, hogy nem halálos még okozhat agyvérzést, vagy szívrohamot, vagy súlyos mérgezést. Gyerekeknek meg még kevesebb is elég mint 300 mg. Aki meg hülye, az max kiszelektálódik. Segítsük a természetet! Ugye tudod, hogy erőteljesen "hülye kérdés" kategória volt ez?! Ha rá van írva, hogy MAXIMUM 1 (500 ml kiszerelés) vagy 2-3 doboz fogyasztható naponta, akkor szerinted jó lehet a háromszor annyi?
2012. dec. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Mégis miért kellene betiltani? Az ilyen idiótáknak szépen lassan mindnek kikéne halni aki napi 5öt iszik, és GYIK-en panaszkodik hogy a barátja agyvérzést kapott. Világosan fel van tüntetve szinte minden energiaitalon, hogy maximális mennyiség 2 DOBOZ! Miután te 10 doboz energiaitalt akarsz meginni, adja az isten hogy megdögöljél mert kiba*ott felelőtlen vagy.
2012. dec. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Káros, de mértékesen észre sem vehetők, ez olyan mint a környezetszennyezés, mi mértékkel fűzünk itthom, nagyon minimálisan szennyezünk, de a gyárak, na az már más, idd az energiaitalok úgy, mintha otthon fűtenél, nem mint egy gyárba.
2013. jan. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!