Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízhatnék? 13 éves...

Hogyan hízhatnék? 13 éves vagyok 40 kg egész nap eszek szinte rendes kaját és sokat nassolok. Sehogy sem tudok hízni még van hogy fogyok is! Tippek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 20:41
 1/5 anonim válasza:
Szerintem egy 13 évesnél ez a súly teljesen normális, biztos így is jó vagy. :D
2013. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rajtam kívül a legsoványabb fiú osztálytársam 47 kg:/
2013. jan. 4. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:
A cm-től is függ, lehet, hogy 150 cm- vagy ahhoz meg jó a 40 kiló,
2013. jan. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Most lehet, hogy hülyeséget mondok, de szerintem ez is lehet az oka a fogyásodnak: Tavaly év végén a húgomat az ovodában letesztelték, gluténérzékeny-e. Pár hét múlva kiderült, hogy

igen. Azóta betartja a diétát (nem eszik gabonaféléket) nagyon megnőtt, és azóta nincs is semmilyen tünete. pl.: hasfájás, hasmenés, fáradtság, nem növés néha fogyás.

Ha neked valamilyen feltünően furcsa tüneted van, menj el orvoshoz!! Lehet, hogy valamilyen ételallergiád van!!

Jobb ha most derül ki, mint később. Mert csak egyre súlyosabbak lesznek a tünetek.


(ui.: Nemrég kiderült pár családtagunkról, hogy ők is érzékenyek. Már nagyon súlyos tüneteik voltak!!)


HA MÉG KB. FÉL ÉVIG NEM HÍZOL, FELTÉTLENÜL MENJ EL ORVOSHOZ!!!!

EZT A TE ÉRDEKEDBEN MONDOM!! :D

2013. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat amugy 160 cm vagyok
2013. jan. 5. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!