Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Segítene valaki?

Lacko123 kérdése:

Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Én egy 178cm magas vagyok és 50kg, már sok mindent kipróbáltam a hízás érdekében és nem nagyon sikerült (tömegnövelő, fekvők, felülés, és mindenféle bogyók). Jó lenne ha tudna valaki hozzá értő segíteni, hogy mitől tudnék felszedni ''hamar'' kb 10-15 kg-ot?

2013. jan. 25. 06:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Szakember kell, DE az sem mindegy ,hogy a milyen korban aggódsz ennyire,mert én pl.18 éves korban a sorozáskor ennyi cm-rel 62 kg-al voltam "jegyezve" és leszereltem 72 kg-mal. De a tömegnövekedést nem csak a rendszeres étkezés okozta,hanem a szervezet megállapodása, vagyis valószínű,hogy a felnőttkori változás nálam megállapodott. Ezt a sulyt legalább még 15 évig tartottam . Tehát ha még növőkorban vagy nem kell aggódni,de ha a felnőttkort megélted jobb ha szakemberhez fordulsz.
2013. jan. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha amúgy egészséges vagy ilyen az alkatod. Én is ilyen voltam. És van egy rossz hírem,ezen nem tudsz változtatni. Mindenkinek van egy un.optimális testsúlya, amitől sajnos nem nagyon lehet eltérni. Persze betegség is lehet a háttérben, érdemes lenne egy pajzsmirigy vizsgálatot csinálni. De ha az is rendben van fogadd el! Vígasztaljon az,h a sovány emberek egészségesebbek és tovább is élnek!
2013. jan. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!