Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire figyelsz arra, hogy...

Mennyire figyelsz arra, hogy milyen élelmiszert vásárolsz? Mennyire számít a márka? Az olcsóbbtól nem tartasz?

Figyelt kérdés
Például margarinból is van már 150 ftért és van 700-ért is. Gondolom az olcsó egészségtelenebb...
2013. febr. 9. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd, sokszor ugyanaz van benne, csak a másiknál megfizeted a márkát. Igazából ki kell tapasztalni miből mi a finom.
2013. febr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló második mondata teljesen "hülyeség", mert attól még hogy valami finom még nem feltétlen egészséges is. Nézd meg az összetevőket, mennyi tartósítószert tartalmaznak például, mert az nyilván nem egészséges. Viszont igaz az is, hogy nagyon sok esetben fizeted meg a márkát, vagy szimplán csak azt hogy magyar termék. Nem mindig a drágább a jobb, igaz ez ruhára, ételre, autóra, lakásra és még sorolhatnánk.
2013. febr. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sajnos jártam úgy,hogy olcsóbbiból vettem és borzasztó volt én tudom mik a jó márkák és csak olyat veszek van amiből megfizetem a drágábbat a barátom mondja is hogy minek a másik is ugyanolyan de ez nem igaz.
2013. febr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kérdés az volt, hogy mennyire számít a márka, nem az, hogy egészségesebb e... De már megszoktam, hogy itt mindenki lehülyésegezi a másikat válaszát...
2013. febr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te tényleg egy idióta vagy! Nézd már meg a kategóriát ember! Még a kérdező is írta, hogy szerinte az olcsó egészségtelenebb. Szó sem volt az ízről, az egészség kategóriában van a kérdés. Édes istenem....
2013. febr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A kérdés valóban az volt, hogy az olcsó étel mennyire egészségtelen, illetve, hogy ti mennyire figyeltek oda a minőségre/márkára.
2013. febr. 11. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!