Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napi 2 alma,2 narancs, és 2...

Napi 2 alma,2 narancs, és 2 sárgarépa, némi méz és egy kis olívaolaj elegendő?

Figyelt kérdés
Megpróbálok mostanában több gyümölcsöt zöldséget enni, ennyi a minimális mennyiség. Főleg olyan gyümölcsöket-zöldségeket fogyasztok melyek jót tesznek a bőrnek (pattanások) Ezeken kívül még van ilyen?

2013. febr. 23. 14:17
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
Ha szereted a keserűt, egyél grapefruitot. Nagyon egészséges, és sok mindenre jó. Én minden nap megeszem egyet. Válaszd a rózsaszínt, húzd le a vékony kis bőrét is, és úgy egyáltalán nem vészes. Ha sehogy sem jó, akkor szimplán facsard ki, és húzóra idd meg a levét. Hidd el, csodákat tesz.
2013. febr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:

Alapvetően ez kevés. Méz nem feltétlen kéne, az oliva olaj önmagában kevés, több zsírra van szükségünk. És több zöldségre, néha napján hús is jót tesz.


De tudod.. ezt te pontosan érezni fogod, mert éhes leszel. Ez kb. 1 étkezésnyi mennyiség, 3x ennyi is mehet /gyümölcsből ugyan elég ennyi egy napra!!/.

2013. febr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Oh, én nem fogyókúrázom. Ez csak egy étkezést tesz ki nálam, ahogy te is írtad. Rendesen eszem húst, igyekszem változatosan táplálkozni, csak érdekelt, hogy emellett elég-e ennyi gyümölcs. Ezeket le szoktam reszelni, a narancsot felszeletelni és rá az olívaolaj és méz a könnyebb tápanyag felszívódás érdekében.
2013. febr. 23. 15:03
 4/36 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal elég ennyi. A több már a gyümölcscukor /és egyéb cukrok/ mennyisége miatt kérdéses is lenne.
2013. febr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Vitaminból viszont nincs elég, akármennyi gyümölcsöt is eszel. Ha ez a célod, akkor multivitamin készítményeket is érdemes lenne beszerezned.
2013. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Nem nagyon ehetek multivitaminokat, az orvosom tanácsolta.
2013. febr. 23. 22:27
 7/36 anonim ***** válasza:
56%
Az orvosok sík idióták, ha táplálékkiegészítőkről van szó. Nem laikusként mondom. Miért tanácsolta, hogy ne használj ilyesmit?
2013. febr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Mert a fülem tövénél egyik naptól a másikra rengeteg pattanás jelent meg. Abban az időszakban élesztőt ettem esténként, és memolife-t szedtem. Szt tanácsolta egyek gyümölcsöt, mert valószínűleg a túl sok B vitamin borította fel a faggyúháztartásomat. (zsíros bőr)
2013. febr. 24. 15:20
 9/36 anonim ***** válasza:
Keress olyat, amiben nincs túl sok B vitamin :D Egyébként a B vitamin pont vízben oldódó, tehát nem tudsz belőle "túl sokat" bevinni, ráadásul a többi vitamin meg inkább használ a bőrödnek. Én Vitabolic-ot használok, pont azt vettem észre, hogy kevesebb pattanásom van azóta. Pedig nekem olyan gáz a bőröm, hogy havonta járok kozmetikushoz...
2013. febr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Multivitamin tablettákat tényleg felesleges enni, semmi értelme nincsen!
2013. ápr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!