Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hányszor kell ennem 1 nap,...

Hányszor kell ennem 1 nap, hogy hízzak? Én kb 4-5x eszek abból 1 a reggeli amikor elég keveset.1 szelet kenyeret kb és 1 a menza. Sok rizst és húst eszek de elég ennyi naponta?

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 18:08
 1/5 anonim válasza:

Ha hízni akarsz, akkor nem annyira a "hányszor" a kérdés, hanem az, hogy mit... A rizs és a hús nem hizlalós, ezt még fogyókúrázók is eszik. Nyomassad a kenyeret, a tésztát, pizzát, süteményeket. Ha beviszel egy nap 3-4 ezer kalóriát, akkor hamar felmennek a kilók.

Amit te eszel, az édes kevés, én diétába többet eszek ettől...

2013. márc. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Általában azt eszek amit főznek itthon, mindent eszek amit felsoroltál elég sokat...de 1 gramm háj se akar felmenni rám :s
2013. márc. 4. 21:00
 3/5 anonim válasza:
nem kötekedésből kérdezem, de miért akarsz zsírt felszedni? ha túlságosan vékonynak érzed magad, látogass el egy konditerembe és súlyzózz! ha sportolsz, jobb lesz az étvágyad is. kaja terén pedig napi minimum öt érkezést javasolnék, amiben egészséges szénhidrátok [pl teljes kiőrlésű kenyér, barna rizs, zabpehely, hüvelyesek], szárnyashúsok, ha szereted, akkor halak, sok zöldség, gyümölcs, natúr tejtermékek és egészséges zsírok vannak. [olajos magvak, tengeri halak, olíva olaj, avokádó]. arra törekedj, hogy az elfogyasztott kaját beépítsd, ne arra, hogy lerakódjon zsírban. sokkal szebb, arányosabb alkatot tudsz kialakítani ezzel a módszerrel.
2013. márc. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Heti 5 alkalommal szoktam edzeni és azt vettem észre hogy hetek alatt szinte minden lement rólam...amúgy se vagyok olyan nagydarab ( 189 cm , 69 kiló ) szerintem olyan 3-4 kiló lement rólam de nemigen látom hogy izomba visszajött volna :s
2013. márc. 6. 17:21
 5/5 anonim válasza:

Én 183/60-61 kg vagyok. A téma engem is régóta érint/érdekel. 16 éves korom óta nem híztam semmit. Régebben voltam 64-64 is de hamar le is ment ha nem hányingerig ettem minden nap többször (megunom és bele fáradok) Ráadásul baromi kényelmetlen tud lenni sokat kajálni napjába többször folyamatosan. (ugyan azt) mert ugyebár nem abból áll egy fiatal élete, hogy otthon görnyedek egész nap. Immáron 23 és fél éves vagyok változatlan testtömeggel ja és amikor azt ígérgették annó, hogy majd 18-20 évesen fogok meghízni, nem jött be, leszoknék a kávéról (nem jött be) leszoknék a cigiről nem jött be ugyanis már lassan 1 éve se nem cigizek még se híztam semmit és az évek is elteltek. Szóval ez az öregedés arányos hízás/leszoksz a cigiről meghízol per zabálj sok tésztás kaját = baromság. Orvosnál is voltam (ugyan ezeket mondta és elhittem, de nem vált be) tömegem változatlan nem mozdul feljebb marad a 60-61kg bármit eszek/teszek.



Kérdezd a szüleid ha még lehet? Én már csak az egyiktől tudom sajnos megkérdezni. Mi célgból kellettem én annó a szocpol miatt? Mert akkor az most meglátszik ám, szeretet nélkül csak nyomós érvek végett kellettem.

Szóval ha tök egészséges vagy akkor hála Istennek, (én is az vagyok) viszont ha szeretetet nem kaptál az életbe akkor semmi értelme ennek a hízok-nem hízok dolognak lelki hátulütője is van.

2013. ápr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!