Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék 7 kg-ot fogyni,...

Szeretnék 7 kg-ot fogyni, hogy kezdjem/csináljam?

Figyelt kérdés

Most 57 kg 180 cm vagyok 14 L.

Tudom az én koromban még nem kéne fogyokúrázni meg nemis vagyok dagadt csak szeretném ha 50 kg lennék és ezt megtudnám tartani, meg a combjaimból lefaragni egy kicsit, milyen tanácsokat adtok?



2013. márc. 15. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Pofán vágnálak és utána kezet fognék veled hogy legalább tudod hogy nem kell ilyent tenned a te korodban.

2. Fuss.

3. Zöldség, gyümölcs.

2013. márc. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

:O :O :O :O

De... a BMI szerint te majdhogynem sovány vagy. [link]

Írd be ide az adataid, 50 kg-mal! Azt írja, hogy kórósan sovány. Komolyan mondom, ne. Légy szíves!

2013. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen láttam, de csak 50 kg -osan érezném magam jól.. mivel elég magas vagyok amúgy sem érzem jól magam társaságban, és a fogyni akarásomnak pszhiés okai is vannak
2013. márc. 19. 21:36
 4/5 anonim ***** válasza:
de nem kell fogynod b*meg.... egy mai lány 40kilosan 35 akar lenni ez olyan undorito és idegesito is...a psziché bajaid kezeltesd..... alapbol qrva sovány vagy....hiznod kéne....
2016. szept. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fuuuuuuuu.......
2016. szept. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!