Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon szeretem az édességet...

Nagyon szeretem az édességet (csoki) meg az üdítőket (cola). Szinte Már függője vagyok. Es leszeretnek szokni ezekrol Erdermes megprobalni leszokni? Többi lent! 20/F

Figyelt kérdés
Mikkor hazajovok egy nehez nap uttan a munkabbol... ugy erzem, h legalabb ennyi oromom legyen... es megveszem a Colat meg a csokit... es mar rosszul erzem magam ha nem juttok hozajuk... Es elege sok penzt koltok rajuk...Nem akkarok fugoje lenni a Colanak meg a csokinak:( de megis ugy erzem mikkor haza jovok a munkabol h nekem erre szuksegem van kivanya a szervezetem,es ha nem elegitem ki a vagyamat akkor olyan hiany erzetem van,rosszul erzem magam...mintha nem lennek telyes stb... Amugy nem a vagyok tul sujos 65kg vagyok, azt szeretnem kerdezni hogy mai naptol elkezdtem vizet inni meg nem ettem meg semmi csokit es roszul erzem magam,egyfajta szenvest erzek...Erdemes kinozam magamat ezel, h semmi csoki semmi Cola? ha nem eszek csoki meg colatseiszok akkor van ra esely h egy ido uttan egyaltalan nemfognak hianyozni/nemfogok hianyerzetet erezni?
2013. márc. 29. 18:38
 1/2 anonim válasza:

elvagy lustulva ez a hiányérzet a csoki miatt van mivel kedély javitó cukrosak valoszinü ez még rásegitt a fáradságra

Keres valami elfoglaltságót ami felvidit sportolj felülés hidd el 1 hét és semmi szomoruság :)

2013. márc. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2013. márc. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!