Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » FONTOS! 14 éves, KB 170-175...

FONTOS! 14 éves, KB 170-175 cm magas vagyok, és 95 kg. És Júniusban ballagok ezért BÁRMI ÁRON fogyni szeretnék! . Bármien drasztikus fogyókurát elvállalok, kipróbálok!? Valakinek van ötlete?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg drasztikus fogyókúra,tabletta van fogyásra,de ezekkel az a baj,h nagy valószínűséggel egyenesen a kórházba fogsz "ballagni"tőlük. Úgyhogy inkább ne kísérletezz ilyennel!
2013. ápr. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Használd a keresőt. Keress rá az 'aerob edzés', fegyencedzés' és 'szálkásító diéta kifejezésekre'. Ha kamatoztatsz belőlük annyit, amennyit csak tudsz, jópár kilótól megszabadulhatsz és még formád is lesz.
2013. ápr. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 acelsziv ***** válasza:
74%

És ennek egy hónappal "zárás" előtt akarsz nekifogni... Okos.

Tegyük fel hogy sokat lefogysz egy hónap alatt... De hogy fog rajtad lógni a bőr?

2013. ápr. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Fullos koplalást ajánlanám, de akkor se biztos, vizet igyál csak, s vitaminokat. Elég drasztikus volt? Ha nem, akkor vizet és vitamint se szedjél, s koporsóban mész ballagni csontsoványan. Ez már azért biztos drasztikus volt. Ezt a fogyókúra dolgot 12-ben (ha megéled) ne játszd el, mert csináltathatsz magadnak új öltönyt.
2013. ápr. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha csak a bőr lógása lenne a probléma ....!!!
2013. ápr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyél naponta 5x keveset. Sok zöldség, saláta csirkehússal (de nem rántva!). Igyál napi 2-3 liter vizet. Tarthatsz heti 1 gyümölcsnapot. Mellé rengeteg mozgás, lehetőleg kardio (aerobic, futás, úszás, konditeremben kardio gépek, stb.).

Vedd tudomásul, hogy 6 hét alatt maximum 7-8 kilót tudsz lefogyni, de még az is nagyon szép eredmény. Én 170 cm magas vagyok. Voltam 95 kg, most 87 vagyok. Nyilván ez sem kevés, de nagyon látványos a különbség. Ha mozogsz is, esetleg a kardio mozgás mellett még egy kicsit erősítesz is, akkor feszesebb is leszel. Utána folytathatod a nyári szünetben és a gimibe már csinosan mehetsz.

Sok sikert. (Ha lehet kérd a szüleid segítségét!)

2013. ápr. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 22. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!