Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 1 éve normálisan táplálkozom,...

1 éve normálisan táplálkozom, járok edzeni, lement rólam 8 kg mégis olyan vok, mint aki terhes?

Figyelt kérdés
1 éve normálisan táplálkozom, járok edzeni, lement rólam 8 kg, mindenhonnan, de a hasamról szinte alig. most 46 kg vok, de még mindig ugy nézek ki, mint aki terhes. Ez nagyon zavar. Mit csináljak a hasammal? oké oké értem én h még diéta kéne v vmi, de ez sztem akk se normális h 8 kg lement és csak 46 kg vok és ugy nézek ki mint aki szülni készül :-/

2013. máj. 8. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én kizártnak tartom, hogy úgy nézel ki... szerintem inkább önkép zavarod van, mint túlsúlyod. A magasságodat nem írod, de felnőtt embernél a 46 kiló semmiképp sem utal arra, hogy kövér lenne.

Lassan inkább próbálj meg kiegyezni önmagaddal mert az segítene, nem egyéb tornák. Az egészséges életformát persze tartsd, de ne ess át a másik oldalra.

2013. máj. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

46 kilósan max akkor nézel ki terhesnek, ha 130 centi vagy. De értem mire gondolsz. Szerintem több probléma is van.

De a legnagyobb, hogy nem megfelelően étkezel és koplalsz, ezért izmot vesztesz javarészt és a zsír megmarad.


Amúgy hány cm vagy a 46 kilódhoz ?

2013. máj. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyetertek, ez inkabb onkep/onertekeles zavar. mit eszel egyebkent?
2013. máj. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is 46 kg vagyok,146 cm magas és olyan lapos a hasam,hogy még a bordáim is kiállnak egy kicsit...

nem hiszem,hogy neked olyan nagy hasad lenne mint akinek szülnie kéne.

2013. máj. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nukek felvetése

- testképzavar

- mit eszel


Ezek lennének most a lényegek. Dobj fel egy képet mindenképpen.

2013. máj. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
vékony csontozatú vagyok, és zsíros, nincs önképzavarom, elvagyok így csak mégis jobb lenne ha a hasamon nem lenne zsír, sokan mondják h vékony vagyok, persze a lábaim azok, meg látszik az arcomon is h fogytam, viszont a hasam nem megy le. Nem koplalok, edző tette össze 1 éve az étkezésem és az edzéstervem, már nem diétázok, mert meguntam a súlyom tartom, izmot nem veszitettem, mert izmosabb lettem és fejlődtem. 160 cm vagyok és 54 kg ról indultam. Én tökre örülnék neki ha most is 54 kg lennék de nem olyan zsírosan amilyen voltam, hanem izmosan. Azt h úgy nézek ki, mint aki terhes, nem én találtam ki, többen is gratulálni akartak már... :-/ ha ghondoljátok csinálok képet magamról hogy ülve/állva milyen hasam van... de gáz mutogatni mert nagyon zsíros..
2013. máj. 21. 16:15
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem tudja hogy ki van a képen, nem gáz.


Zsíros (akkor még magas a testzsírod, tehát az étkezésed még koránt sincsen rendbe) vagy csak puffadt - ez lehet emésztési gond, a hasizmok nem kellő feszessége miatt..

2013. máj. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
valoban ha kepet tudnal kesziteni, az lenne a legjobb. mert az adatok alapjan eleg nehez elhinni, amit allitasz. Csinalj egy teljes alakos kepet (lehetoleg oldalrol es elolrol, de ha csak egy, akkor inkabb oldalrol, hiszen a hasad tunik a temanak) es meszkerald ki az arcod vagy ilyesmi.
2013. máj. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Itt van néhány kép rólam, ezek ma készültek. Csak mert épp vt rá időm és felidegesítettek ma is a külsőm miatt.



[link]


[link]


[link]


[link]

2013. jún. 19. 17:44
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezért célszerű olyan táplálkozást követni, ami valóban alacsony szinten tartja az inzulint. És igazi edzést végezni, erősítéssel.

Te igen jó alakot hozhatsz ki magadból.

2013. jún. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!