Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudnátok mondani tanácsokat...

Tudnátok mondani tanácsokat mivel tudnék hízni kicsit?

Figyelt kérdés
Már kaptam 1 tanácsot, hogy igyak meg minden reggel 1 pohár cukros tejet, vannak még ilyen trükkök? Próbálok minél többet enni, zsírosat, húsokat, sportolok de nem látszik rajtam. 18F
2013. máj. 25. 11:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értelek titeket..


Miért kockáztatjátok az egészségeteket csak azért, hogy zsírosak legyetek. Az elhízás népbetegség, nem divat (vagy már divat)?


Sok cukor, sok tejtermék (növekedési hormonokat tartalmaz, bár rákos is lehetsz pont emiatt) sok egyéb szénhidrát.


A hús, zsír csak akkor segíti a hízást, ha mellette tejet/cukrot/lisztet eszel, önmagában túl egészséges élelmiszerek mind a hús, mind a zsír.


Tehát cukros italok, tejtermékek, sok liszt, rizs, krumpli együtt zsírral, így hízni fogsz.

2013. máj. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Értem köszi!
2013. máj. 25. 12:43
 3/15 anonim ***** válasza:

Hehehe!

Egy dolgot lenne értelme megköszönnöd: ha valahogy lebeszélnélek az ilyen mocsok kajákról.


Hús és zsírevéssel edzés mellett szép sportos tested lenne. Ehhez semmi hizlaló, káros cukros dolog nem szükséges.

2013. máj. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
4 hónap alatt 1 kilót híztam sporttal és rizs/hús zabával. Nem kövér akarok lenni csak átlagos. 193cm / 67kg
2013. máj. 25. 14:11
 5/15 anonim ***** válasza:

Ez alapján tényleg rád fér, de felejtsd el a tejet, cukrot.


Sport súlyzós edzés volt, vagy nagy terhelésű saját súlyos erősítés? Az izmok stimulálásának (fejlődésükhöz) megvannak a módszerei. Nagy terhelés kell, egy kis futkosás, foci vagy box nem elég / nagyon lassan lesz hatása.


Vigyél be sok kalóriát, de zsírból és húsokból. Lehet felszívódási zavarod van, ezért is megy nehezen a gyarapodás. Ezen meg nem segít a sok-sok cukker. Lehet enyhe lisztérzékenység, kenyér helyett maradjon a rizs, ez is sokat segíthet, de akkor tudni kell hogy ez egy szigorú pont. Mert már kevés glutén is felszívódási zavarokat okoz.

2013. máj. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Súlyzózni szoktam meg sok mást. Látszik, hogy izmosodtam kicsit de nem nagy szám. Amúgy sok lisztes dolgot eszek de annyi háj nincs rajtam, hogy megfogjam a hasamon. pl tegnap ezeket ettem :

reggeli : 6 kifli, szalámi (+ 2 pohár cukros tej)

dél körül 3 szelet fehér kenyér + szalonna,

délután rántott hal + rizs+ 1 szelet kenyér,

este 3 szelet kenyér + kolbász.


Na most ilyen ételeken élek már jó pár hónapja és semmi hízás. Pedig szerintem nem kevés kalória van ezekbe. Elég kevés vizet iszok lehet az lenne a baj? 1 litert kb 1 nap.

2013. máj. 25. 14:42
 7/15 anonim ***** válasza:

Lisztes kaják mellé inni kellene többet, igen.


De ne vicceljünk, ha ennyivel nem hízol.. én felszívódási gondra gyanakszom, pont a régi jó barátunk, a búza miatt. Egyél ennyit (sőt többet, zsírosabban), de GLUTÉNMENTESEN.

Kenyér helyett rizst főzz le, hagymával, zsírral keverd be, jó rizottósra, finomra.

Menni fog ez :)


De egyébként a tömegnövelésnek is utána olvashatnál. Tervezett étrend követése.. testépítők használják, mert így működik. Lehet te megettél 3000 kalóriát, és ez szimplán nem elég neked fejlődéshez, van ilyen.


Én meg ugye a kórokat keresem minden mögött, mert ez pedig az én érdeklődési területem.

2013. máj. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utána olvastam ennek a lisztérzékenységi dolognak és nem zárható ki. Még várok 1-2 hónapot ha nincs változás elmegyek orvoshoz, hátha valami emésztőrendszeri zavarom van. Amúgy szedek multivitamint (amibe van tömegnövelő is), C vitamint, B vitamint.
2013. máj. 25. 15:00
 9/15 anonim ***** válasza:

nincs tömegnövelő a vitaminodban.

az orvosok hozzáállása az ilyen emésztéssel kapcsolatos témákkal érdekes. elég bizonytalanok mert nem tudják eldönteni melyik gyógyszer 'hiánya' okoz problémákat :))

2013. máj. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De van benne hiszen rá van írva :D
2013. máj. 25. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!