Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnám megállni az evést?

Hogyan tudnám megállni az evést?

Figyelt kérdés
Sikerült fogynom 10 kg-t egészséges táplálkozással és mozgással, még szeretnék 5-öt, vagy legalább megtartani a mostani súlyom. De egyszerűen, ha éhes vagyok, ha nem eszek. nem tudom megállni. mit tegyek?
2013. jún. 15. 23:59
 1/2 lencsefőzelék ***** válasza:

Olyan nincs, hogy nem tudod megállni, csak elhatározás kérdése. Minden a fejben dől el.

Esetleg rágcsálj sárgarépát vagy valami más egészséges zöldséget, gyümölcsöt, ami nem olyan kalóriadús.

2013. jún. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legyen nálad mindig zöldség, és rágcsáld el ha éhes vagy. Vagy egy puffasztott rizs, és igyál rá sok vizet. Én amúgy káposztalevest főztem, megturmixoltam, így kicsit olyan, mint a paradicsomszósz. Ebből eszem ha megéhezem.
2013. jún. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!