Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az éhezés fáj? Ha fáj az...

Az éhezés fáj? Ha fáj az éhezés, hogyan lehet -pénz híján- a fájdalomérzetet elnyomni?

Figyelt kérdés
Nagyon félek attól, hogy milyen esetleges fájdalmakkal járhat (majd), ha nem jutok rendszeresen élelemhez. Konkrét éhezésre gondolok, nem fogyókúrákra.

2013. júl. 7. 17:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%

Amíg van interneted, nemhiszem hogy a mindennapi élelem-szükségleted veszélyben lenne..

Amúgy meg, ha tényleg gáz van, kezdj el zacskós- ill. konzerves kajákat beszerezni, vagy kérj segítséget!!!

2013. júl. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Eleinte nem fáj, csak kellemetlen, hogy üres a gyomrod. Igaz, a harmincadik napról nincs tudomásom.

Ha sokat iszol, akkor kevésbé érzed magad éhesnek.

Elsőnek: vannak szerződések, amelyeket nem lehet az egyik napról a másikra felbontani.

2013. júl. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nyárom vidéken könnyebb helyzetben vagy, ha ismersz ehető növényeket. Nem biztos, hogy jóllaksz attól, amit találsz, de lesz valami a gyomrodban.
2013. júl. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha még van némi pénzed, akkor vegyél krumplit és lisztet, abból többféle ételt el tudsz készíteni.
2013. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
#2: 1. vagyok. Persze, tudom. De aki olyan anyagi helyzetben van, annak nyílván nem az internet lesz az első, hanem befizetni a törlesztőrészletet, és törekedik arra, hogy spóroljon. Nem?
2013. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az éhezés nem mostanában, hanem a távolabbi jövőmben merülhet fel, egyelőre a helyzetem jó. Viszont (sok ok miatt, amiket nem tudok megoldani) ha úgy alakul, (mert az éhezéstől és a hajléktalanná válástól naponta félek) tudnom kell, hogyan tegyem a legnehezebb időket elviselhetőbbé. Eleve fejfájós vagyok sajnos és ha elfelejtek enni vagy eleget inni, lüktető fejfájásom lesz ami csak gyógyszertől múlik el. Ilyenkor még az is átfut az agyamon, hogy mi lesz, ha gyógyszerre nem jut pénzem. Állandó félelemben élek a jövőtől, amióta csak az eszemet tudom, de egyszerűen nem tudok más lenni. Egy megoldásra lenne szükségem, ami pénz nélkül is elérhető és kikapcsolja a fájdalomérzetet (és a hőérzékelést is). Esetleg valamelyik gyomnövény, stb. képes ilyesmire?
2013. júl. 7. 20:22
 7/14 anonim ***** válasza:

Én galambot ennék, jól átsütve. Hajléktalanként más dolgom sem lenne, ráérnék levadászni őket.


Nem rosszabbak ám mint a tápos állatok húsa, viszont ugye paraziták.. hát ezek lesznek a legkisebb gondjaid, de ezek miatt kell megsütni. A sült hús szinte veszélytelen, leszámítva a nehézfém tartalmat, de ez bármilyen húsban lehet, pff szopacs.


Hát így élnék én, taichiznék egy parkban, aztán galambra vadásznék, csak ősember lét, semmi különös. Ha húst eszel egészségesebb lehetsz a lakosság többségénél, a fejfájásod is a sok szénhidrátfogyasztással függhet össze. Ez elmúlik amint a jóléti éhezést (a legtöbb ember lisztes kajálása) elhagyod és teszem azt galamb étrendre térsz át. Vagy kacsára a városligeti tóból. Mennyire kedvem támadt ehhez.. abba is hagyom, vissza kell fognom magam.


Neked sok kitartást, mindig "always look at the bright side" és lélekben ne add fel. Addig marad valamennyi reményed.

2013. júl. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok megint. Hallod engem nem érdekel, ha tényleg idáig fajul a dolog, küldök neked minden héten egy kiló kenyeret, szalámit meg vizet. Tényleg nem vicc?? Kérlek akkor szólj előtte!!
2013. júl. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A galambötlet jó, de nem kapok veszettséget tőle? :/ Na mindegy akkor legalább arra sem lenne gondom, hogy később mi lesz.

A dolog csak akkor esedékes -de akkor nagyon, ha egyedül maradok és nem lesz pénzem ételre. Egyelőre a szüleimmel még megvagyunk, ha nagy beosztással is, de a hitel, számlák után jut olcsó -lisztes, krumplis- kajára, de egyedül a házat fenntartani már nem fogom tudni - minimálbérből vagy közmunkabérből pláne- és akkor ott fogok tartani. Köszi, de nem fogadhatok el semmit (jelenleg még így is jobban élek mint sok ismerősöm, akiknek albérletük van csak, de ahogy mondtam, a jövő sötét és fel kell készülnöm rá). Gondoltam már ehető gaznövényekre is, de tuti valami mérgezővel keverném össze az elsőt, amit kipróbálok. A galambról amúgy úgy tudtam, védett állat :/

2013. júl. 8. 10:29
 10/14 anonim ***** válasza:

Növényekről 1 hét alatt megtanulhatod mi ehető és mi nem.


Veszettség nem táplálkozás során terjed, így paraziták terjednek. Én nem ajánlom hogy nyers húst egyél. Minden körülmény között hőkezelném a húst, azt hiszem ezt érdemes megoldani. Ehető nyersen is de nem éri meg, sokkal biztosabb sütve.


Kutak vannak, inni tudsz. Koldulsz egy kis pénzt olcsó zöldségre, piacon megsajnálnak vagy a jó humorodért és egy kis apróért kapsz zöldséget.


Dolgozhatsz új jövőn, ha rendben tudod tartani magad (tisztálkodás, tisztább ruha) akkor lehet lehetőséged dolgozni valahol, lehet valami szállást találni ingyen. Nagyon bízom benne hogy ha

- megfelelő tudásod van (elkezdesz felkészülni)

- nem törsz össze lelkileg

- vadászol fini galamb pipit és nem hagyod hogy legyengülj, nem kezdesz el vedelni


akkor ki fogsz tudni törni. Keményebben kell dolgoznod majd mint másnak.. igen. Vedd fel a kapcsolatot a válaszolóval aki hajlandó lenne adott esetben segíteni, nagyon kedves tőle és egy-egy ilyen jóakaróra nagy szükség lehet. Szép lenne összefogni és ha csak apróságokkal is de segíteni egymást.


Ne foglalkozz vele hogy mi védett. Ember vagy, neked kéne védettnek lenned, ehelyett olyan helyzetbe kerülhetsz amibe senkinek sem szabadna.. Szép hogy aggódsz, de most magaddal törődj ne védett állatokkal. Tudtommal nem, nem védett de utána lehet nézni. Hivatalosan vadászni illegális, na most legyen, megeszem a galambot utána vigyenek börtönbe és adjanak szállást + meleg ételt..

2013. júl. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!