Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Utálom magam a vékonyságom...

Utálom magam a vékonyságom miatt. De hízni sem tudok (? )

Figyelt kérdés

Osztálytársaim egyfolytába csúfolnak az alakom miatt. De mint leírtam hízni sem tudok :(... Sportolni meg nem nagyon tudok: barátnőim egyáltalában nem akarnak futni vagy az ilyesmi. Nincs olyan nap az iskolában, hogy nem sértegetnének a soványságom miatt. :SS Tényleg vékony vagyok tudom... de most mitcsináljak?

14/L és kb. 158cm, 37 kg vagyok :ss


2014. jan. 23. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:

fogadd el magad. Ha nem betegség miatt vagy sovány hanem mert ilyenek a szüleid a genetikád stb stb akkor nem fogsz tudni hizni. És mivel nem tudsz ellene tenni el kell fogadnod.És nem a soványságod miatt csufolnak hanem mert leri rolad hogy nincs önbizalmad. Lehetsz te a legocsmányabb lény a földön ha olyan a személyiséged megválasztanak bandafönöknek. (most nemtöl függetlenül)

ne akarj senkinek megfelelni soha!

Én is központi cseszegetés tárgya voltam pedig se kövér se sovány se ronda nem vagyok, csak szimplán rám volt irva hogy lehet cseszegetni. Felnöttem, tuléltem a sulit és ma már ez senkit nem érdekel. Mindenki felnött és megjött az esze. Ennyi...

Szerezz önbizalmat,szeresd magad, lássák h te boldog vagy és senki véleménye nem érdekel.

2014. jan. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még csak 14 éves vagy, fog még változni az alakod. Nekem több olyan osztálytársam volt, akik ennyi idősen hasonlóan vékonyak voltak és pár évvel később kezdtek csak el "nőiesedni". Ne csinálj semmit, felesleges emiatt elkezdeni zabálni és sportolni. Ha úgy érzed, hogy ennek mégis valami egészségügyi oka van, nézesd meg magad egy orvossal. Amikor csúfolnak, gondolj csak arra, hogy ezt valójában irigységből teszik, mert akárki akármit mond, az emberek sokkal inkább lennének ilyen vékonyak, mint kövérek.. pláne a lányok ebben a korban.
2014. jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy válaszoltatok :))! (ment a zöld kéz c:)
2014. jan. 23. 19:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen edzésre jársz? Futásnak semmi értelme nincs.


Ha hízni akarsz, akkor többet kell enni, vagy esetleg eleget eszel de felszívódási zavarod van, akkor azt kell megoldani.


Az osztálytársaid mivel gyerekek, amikor meg már nem gyerekek lesznek akkor is csak buta felnőttek lesznek, mindig sértegetni fognak. Ha harcművészet edzésre járnál, megtanulnád azt, hogy ne foglalkozz ilyen apróságokkal.

2014. jan. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg vékony vagy, de nem vészes, főleg, hogy genetikailag ilyen vagy. Így vagy szép

Az irigység pedig általában egyenlő a csúfolással

Ne utáld magad! Sokaknak tetszik a("nagyon")vékony alak, köztük nekem is

Amúgy ne kajával akarj hízni, ha akarsz, hanem mindenféleképpen sporttal kéne! Azzal nem mész semmire, hogy tömöd magad, inkább csak egészségtelen!

Amúgy lehet még később örülni is fogsz, hogy ilyen alakod van, több előnye is van.

2014. jan. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!