Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 15 évesen grammra pontosan...

15 évesen grammra pontosan étkezni mennyire normális?

Figyelt kérdés
Az osztálytársam, padtársam.. konkrétan semmit nem szokott megenni ha nem tudja a tömegét, kalória meg fehérje meg izék tartalmát.. rengeteget sportol.. szóval értem hogy figyel mit eszik.. de utoljára akkor evett rendesen mikor gólya bulink volt.. 1szelet pizzát..nem kéne egy kicsit észhez téritenünk? van egy táblázata amit napra pontosan megir hétvégente és azt követi.

2014. jan. 25. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Az nem baj ha egészségesen étkezik. Ha meg van a megfelelő kalória bevitele (az ideális kb. 1200 lenne), akkor biztosan tudja mit csinál.
2014. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az nem baj, ha egészségesen táplálkozik, de sztem ez egy kicsit már beteges.

Hány kg lehet kb?

2014. jan. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lány?
2014. jan. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

50-55kg-nak néz ki 160cm magas kb.. de baromira izmos mikor befeszíti a hasát látszanak a kockák

Igen lány.

2014. jan. 26. 10:29
 5/6 anonim ***** válasza:

1. nem rosszabb, mintha pizzát enne.

2. másfelől ez sem egészséges, mégpedig pszichésen. nem egészséges dolog az ételek mennyiségének kihangsúlyozása, mert a minőségre kellene figyelni, a mennyiség szinte nem is számít.. nincs igazi fontossága.

2014. jan. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak olyan dolgokat eszik amit ő készített.. ma mondjuk náluk voltam (elmentem vele edzeni..) és ott kajáztam.. csirke volt.. a tojást, a csirkét ő nevelte.. a rizs mellé bio.. szóval..:D
2014. jan. 27. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!