Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tehetek a toka ellen?

Mit tehetek a toka ellen?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, eddig semmi problémám nem volt az alakommal. Az elmúlt 1 évben nagoyn sokat híztam a hasamra és az arcomra, tokám is van már, igaz nem olyan drasztikusan. De mégis mit tehetnék ez ellen? ezt is le lehet adni? és ha igen akkor hogy?
2008. júl. 18. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egészséges táplálkozással és egy kis testedzéssel!

Ahogy már pár fogyókúrázni vágyónak elmondtam semmi zsíros kaja,semmi édesség és semmi rágcsálnivaló!Csak zöldség,gyümölcsös ételek,hal és csirke jöhet szóba!

Melette egy kis testmozgás pl.:minden napi futás az utcán,vagy konditerem,esetleg fitness!

2008. júl. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hasizomgyakorlatok (felülés pl) a tokára is jól hatnak. Én szoktam érezni felülés közben, h a nyakam is erősödik.
2008. aug. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!