Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért kell gluténmentes...

Miért kell gluténmentes ételeket fogyasztania annak, aki nem gluténérzékeny?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy létezik olyan hogy gluténszenzitív enteropátia, ami egy élethosszig tartó autoimmun betegség.

De most lépten-nyomon a gluténmentes diétát reklámozzák egészséges életmódhoz, fogyókúrához, mindenhez. Van ennek értelme? Egy egészséges embernek tényleg árt a glutén?



2014. febr. 10. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
dehogy árt... de el kell ezt is adni... azért hogy eladják ki kell találni minden baromságot... szóval egyél csak nyugodtan ha nem vagy érzékeny rá.. égvilágon semmi bajod nem lesz tőle :)
2014. febr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell.


Azért mondják sokan ezt, mert egy csomó ember egybites. Egyszerűen nem bírják felfogni, hogy sokfélék vagyunk. Nekem segített, azaz ez az egyetlen egészséges irányzat, és neked is fog segíteni, punktum!

2014. febr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gluténmentes kaja drágább azért nyomatjak.
2014. febr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is így gondoltam.
2014. febr. 10. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!