Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi ez a jelenség? Aggódom....

Mi ez a jelenség? Aggódom. Valaki segítsen!

Figyelt kérdés

Reggel, közvetlen felkelés után még szép lapos a hasam. Mihelyt megreggelizem kidomborodik, és egész nap "puffadt". (Főként este.)

Másnap reggel pedig ugyanez kezdődik előlről.

Régebben ilyet nem tapasztaltam, pláne nem minden nap. Nem tudom, hogy mi állhat a háttérben, de rendkívül aggódom. Azonkívül a "gázképződésem" is megnövekedett. Ha ez számít, itt vannak a táplálkozásai szokásaim:

-nem fogyasztok: húst, bolti édességet, cukorkát, péksüteményt, gyümölcslevet, üdítőket, chipseket, krékereket, gyorséttermi ételeket, cukrot, lekvárt, mézet, tehéntejet.

-rendszeresen fogyasztok: nyers zöldségeket és gyümölcsöket, teljes kiőrlésű kenyeret, joghurtot, növényi tejeket, sajtokat, halat, kuszkuszt, főzelékeket, zöldségleveseket, zabpelyhet, speciális süteményeket (melyek rizs- lenmag- mák- vagy teljes kiőrlésű lisztekből készülnek)

-rendszeresen mozgok: napi 1*20 perc majd 1*15 perc kocogás.


Amennyiben valakinek van ötlete, hogy mi is állhat emögött, az kérem segítsen! Köszönöm.



2014. febr. 28. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy lisztérzékeny vagy.
2014. febr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki mi lesz ha elhagyod a tejterméket. Nekem is volt, minden reggeli után gyomorégésem volt, a tejet elhagyva meg megszűnt és a gázképzódés is minimumra esett vissza.
2014. márc. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tejtermékből igen keveset fogyasztok, talán a glutén lehet a ludas.

2014. márc. 1. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!