Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egészségtelen, ha egy tini...

Egészségtelen, ha egy tini kávézik? 14/l

Figyelt kérdés
Egy újságban azt olvastam,h ha egy gyerek kávét iszik, akkor az zavarja a mély alvást, vagy mi és ezért nem fog rendesen fejlődni a szervezete.Ez tényleg igaz?Ne hatalmas mennyiségre gondoljatok,hetente 4x-5x szoktam meginni egy nagy bögre kávét,kevés tejjel,mindig kora reggel(6 óra).

2014. márc. 27. 16:15
 1/8 anonim válasza:
75%
Ha felnőtt issza az se egészséges. Én ennyi idős koromban (ez most lehet furcsa lesz) ettem a kávét.Sok cukorral.Szóval nem foráztam le hanem simán kiskanállal. Egyszerüen imádtam.De el kellett hagynom ezt a szokásom mert egyáltalán nem volt egészséges.
2014. márc. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Gondolom colát is iszol és energia italt is.

Nem egészséges, nincs rá szüksége a szervezetednek.

Ha mindenképpen kávézni akarsz akkor inkább koffein menteset, vagy nagyon nagyon keveset, esetleg rakjál hozzá sok tejet.

A páromnak a sok koffeintől lett szívritmuszavara 38 éves korára.

Inkább kerüld a koffeint, ha nem tudsz reggel felébredni egyél valami cukrosat. Egy csokit pl. az is kicsit felpörget.

2014. márc. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%

A kávé különösebben nem problémás.


Főle ha összehasonlítjuk a tinik gabonaevésével, cukorevésével, a tej amit a kávéhoz iszol jóval problémásabb.

2014. márc. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
3-as valami paleos agymenéses emberke ne hallgass rá
2014. márc. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kólát,energiaitalokat nem iszom, mivel mindkettőt utálom és iszonyat sok cukor van bennük :))) Köszi a válaszokat,am nem azért iszom kávét mert nem tudok felkelni hanem mert nagyon-nagyon szeretem az ízét :P Szerintem megpróbálom lecsökkenteni heti 1-2 alkalomra.Az alvásos dologról nem tudtok valamit?
2014. márc. 28. 14:11
 6/8 anonim ***** válasza:
26%

Persze hogy tudunk.

Mindenkinem fontos az alvás. Ha a kávézás zavarja az alvásodat akkor ne tedd.


Máskülönben továbbra sincs semmi ártalmas moderált mennyiségű kávéfogyasztásban.

2014. márc. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szereted az ízét igyál koffeinmentest, abból bármennyit ihatsz. :)
2014. márc. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak a kávéban 'sajnos' van koffein. Ami mentes, az meg ki tudja hogyan készül..
2014. márc. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!