Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan szedhetnék fel pár...

Hogyan szedhetnék fel pár kilót rövid idő alatt?

Figyelt kérdés
Amilyen nehezen megy másnak a fogyás, nekem éppolyan nagy gondot okoz, hogy felszedjek pár kilót... 164 cm vagyok és 45 kilo (18 éves)Segitsetek!
2008. júl. 24. 16:49
 1/10 anonim válasza:
48%
szerintem érdemes lenne esetleg valami koxot, hormon készítményt nyomnod, jobb edzőtermekben könnyen beszerezhető. Ha jól nyomod izmosodsz plusz heti 4 -5 kiló simán felmegy. Csak nehogy valami orosz vagy román anyagot nyomjál...
2008. júl. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen nem ajánlom, hogy hormont és egyebet szedj főleg ha lány vagy.

Ha szereted akkor javaslom minden étkezés előtt igyál valami savanykásat. S ha van kedved nasizz mondjuk savanyú uborkát. Ezek az ízek étvágyjavítók. Nem tudom lehet-e fiatal felnőttnek szedni Vitacolant ( ez egy vitamin készítmény amit étvágytalan gyereknek szoktak adni).Kérdezz rá a háziorvostól, vagy ha még gyerekorvoshoz jársz akkor tőle. Jó hatású lehet még multi vitamin, és sok mozgás.

S ötleteket lophatsz, tanácsokat kaphatsz Tihanyi András dietetikus Hízókúra című könyvesboltokban kapható diétás könyvéből. Remélem hasznosan segítettem.

2008. júl. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igyál pezsgőtabis vitaminokat, egyél egészségesen, de amellett egyél minden nap valami nassolnivalót. Valamint ne délelőtt edd tele magad, mert akkor délután kevesebb ételt kívánsz majd.
2008. júl. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 176 cm vok és 54 kiló. Átérzem a gondodat :)

Inkább fehérjében és szénhidrátban gazdag kajákat egyél, ha vitaminhiányod van vagy ilyesmi, annak talán más jele is lehet. De inkább menj el előtte orvoshoz, hogy biztos légy abban, hogy nincs-e vmi szervi baj, v felszívódási zavarod... Aztán gondolom ő is tud adni pár tippet. (Én még attól is féltem hogy férges vagyok,mert van kutyám. szerencsére nem az a baj...)


vagy! légy rá büszke hogy ilyen a testalkatod.

2008. júl. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! Kezdjük azzal , hogy elvileg egészséges ! Aztán elmesélem , hogy 18 évesen én is ennyi voltam . Aztán elkezdtem naponta 5-ször enni .Reggeli , tízórai , ebéd uzsi , vacsora.És 52 kiló lettem.Aztán szültem 3 gyereket és 55 kiló vagyok. Más azt mondja hogy milyen jó nekem és én is így érzek mikor látom a sok túlsúlyos embert ! Egyél egészségesen és rendszeresen . Nem kell nasizni csak azért hogy hizz! Minden jót !
2008. júl. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) hasznos gondolatok :)
2008. júl. 24. 18:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Norbi módszzere szerint egyél 1 hétig 600 kalóriát,ami elég kevés,és le fogsz adni 1-2 kilót,de az 1 hét után egyél megint normálisan vagy kicsit többet,és feljön akár 4 kiló is.(a szervezeted azt hiszi,éheztél,és raktározni kezd).Egy ismerősöm kipróbálta,és felszedett pár kilót!
2008. júl. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Minél vitamindúsabb étkezést tudnék neked ajánlani. Ha önmától nem megy a hízás, akkor ajánlani tudnék neked nagyon jó étrendkiegészítőt, ami tele van vitaminnal és tudod a testsúlyodat növelni. Ismerek több olyan személyt is, akiknek sikerült, miközben a vitalitásukat is növelték.
2008. aug. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
En 161cm vagyok es en is kb 47kg voltam ,addig amig elnem kezdtem chipseket enni.Most 50 kg vagyok es pont jo:)Sok a kaloria benne,ezert hizlal.
2011. ápr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát én nem hallgatnék az itteni hozzászólók nagyrészére... Azzal, hogy "nassolgatsz" meg hasonlók, semmit nem érsz el, maximum a legrosszabb helyekre fogsz hízni. A nők hajlamosak fenékre, csípőre és combra. Most hogy néznél ki, ha oda híznál 4-5 kilót?


Amit ajánlok: szedj egy multivitamin készítményt, amiben lehetőleg sok a b-vitamin komplex aránya (nyugi, nem lehet túladagolni, mert vízben oldódó vitamin). Aztán a második lépés, hogy étkezz egészségesen. Semmi nasi, se gyorskaja. Ezeknek a tápértéke kicsi, viszont zsírba mennek. Ezt nem akarhatod. A rendes akár napi 4x-i étkezés mellett pedig járj valami edzésre, akár átmozgatóra (pl aerobic). Ez nagyon fontos, mert így a tested nem egy-egy részre fog hízni + felkészíted a szervezeted a nagyobb tápanyagbevitelre. Jusson eszedbe, hogy csak akkor tudsz majd többet enni, ha a szervezetednek szüksége lesz a többletenergiára!

2011. ápr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!