Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A nap reszeben miker kell...

A nap reszeben miker kell csinalni a hasizmot vagy masfele gyakorlatokat reggel delben vagy este?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 6. 14:02
 1/3 Sowilo ***** válasza:

Először is járj be nyelvtan órára, mert szinte olvashatatlan amit írsz, rendkívül nehezen birkóztam meg vele. Egyszerűen nem tudsz írni!


Ha jól értem, azt kérdezed, hogy a hasizmot, vagy más izomcsoportokat megcélzó gyakorlatokat a nap melyik szakaszában kell elvégezni.


A válasz egyszerű: teljesen mindegy. Akkor, amikor időd, és energiád van csinálni. Nekem például csak éjszaka van lehetőségem edzeni, mégis fejlődök.

2014. ápr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az én tudomásom szerint: ha fogyni szeretnél akkor a reggeli órákban kell a megfelelő gyakorlatokat elvégezni, ha pedig az izomgyarapodás a cél akkor pedig az esti órákban.
2014. szept. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sowilo ***** válasza:
Rosszul tudod, ez egy tipikus broscience. Testzsírcsökkentéshez és izomtömeg növeléshez eltérő étrend és edzés szükséges, nem eltérő időzítés.
2014. szept. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!