Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 14 éves lány vagyok,175 cm és...

Spisák Boglárka kérdése:

14 éves lány vagyok,175 cm és 67 kg. Inkább a combomon van felesleg. :/ Milyennek látjátok?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 22. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elég arányos az alkatod. Még nőhetsz, arra figyelj, hogy ne egyél sok édességet/szénsavas üdítőt, péksüteményeket, ezek legyenek különleges ételek, amiket ritkán fogyasztasz. Ha ezt betartod, akkor ahogy növekedsz, tökéletes lesz a súly-magasság arányod. Nem kell paráznod rajta, csak egy kis odafigyelés. :)
2014. ápr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, azt kifelejtettem, hogy természetes, hogy a combod kicsit husibb, ez a jellemzőbb, hiszen a nőknek a hasuk-combjuk környékén raktározódik több zsír, de végülis erre mondják, hogy "nőies alkat". :)
2014. ápr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ez egy kicsit megnyugtatott :)

2014. ápr. 22. 17:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem látlak, de én 24 éves, közel 190 cm magas férfiként 76 kiló vagyok (kb.).


Te jóval alacsonyabb nőként 67 kg. Hááááát.. Necces.

2014. ápr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Dehogy necces. En 180 cm 23 eves lany vagyok es 72 kg, 68 akarok lenni (ezert teszek is), mivel te alacsonyabb vagy igy sztem nem gaz a kilod, en se erzem magam neccesnek..csak van egy kis felesleg. Figyelj oda az etkezesekre es minden rendben lesz.:)
2014. ápr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!