Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 18/F-vagyok és hízni szeretnék...

Spain105 kérdése:

18/F-vagyok és hízni szeretnék, de sehogy se jön össze.190 centi vagyok és 60-61 Kg. Szinte folyamatosan sportolok (4 év kajak, fél év atlétika, most 2 éve focizom) és minden nap biciklizem. Naponta kb 5-6 x étkezem nem is keveset. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2014. máj. 19. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ami nagyon fontos, hogy rendszeresen mindig ugyanabban az időpontban egyél. A sport mellé ajánlom, hogy egyél valami táplálékkiegészítőt, vannak nagyon jó tömegnövelők pl. a jumbo meg a myomax ezektől jönni fognak a kilók.
2014. máj. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1. hozzászóló vagyok még hozzá tenném, hogy én 57 kg voltam 18 évesen, igaz tőled 10 cm-el alacsonyabb, most 24 éves vagyok és 75 kg az előzőek betartásával és kis kondizgatással.
2014. máj. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Az étrendben van olyan étel amit kerülnöm kéne ?Meg azt nem tudom még ,hogy a késő esti evéssel hízok-e vagy nem egészséges ,mert szoktam azoktól hallani akik fogyóznak ,hogy pl este 6 után nem esznek?

2014. máj. 19. 17:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a késő estei evés egy furcsa dolog ha sokáig fent vagy éhes leszel akkor úgy is enni fogsz. Én is szoktam este is, azt mondják nem egészséges de én éhesen nem tudok aludni.
2014. máj. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szint úgy! :D
2014. máj. 19. 18:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Fiatal is vagy, férfi is vagy, magas is vagy, sokat is sportolsz, így tehát egyáltalán nem meglepő, hogy nehezen tudsz hízni.

Gyakorlatilag minden tényeződ megvan ahhoz, hogy atletikus és szálkás tested legyen, mintsem egy szolidabb fajta, amilyent te akarsz.

Kérdés ilyenkor mindig az, hogy szükséges-e egyáltalán változtatni ezen.


Ugye azt írtad, hogy megfelelően táplálkozol, rendszeresen étkezel, sokat sportolsz - ezekkel a karakterisztikákkal nyilván egy nagyon kidolgozott és jó tested van. Az atlétika, kajakozás és focizás nem olyan sportok, amelyek úgy fejlesztik a testet, mint a súlyozás, viszont ez nem feltétlenül gond. Speciel nem tudom miért akarsz hízni, de a te testtípusod is rendkívül vonzó és számos nőnek jobban bejön, mint a kigyúrtabb típus - úgyhogy ha ilyen okok miatt szeretnél hízni, akkor gondold át újra.

Másrészt ha te nem érzed jól magad a bőrödben és azért akarsz magadra pakolni pár kilót, akkor nyilván egyél többet, esetleg nézz utána hízókúráknak az interneten, mert van elég. Azt semmiképpen sem ajánlanám, hogy sportolj kevesebbet, mert a sport fontos. Viszont elkezdhetnél súlyozni, ahogyan már fentebb is írtam, az ugyanis másként fejleszti az izmokat, mint az általad említett sportok, és az izomtömeg ugye hozzájárul a testtömeg növeléséhez.

2014. máj. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi neked is a választ.

Én úgy igazából magammal meg vagyok elégedve ,néha rám tőr az érzés ,hogy sokat eszem,sportolok mégsem hízom ,úgyhogy gondoltam most megkérdezem már itt ,hogy miért is lehet.

De mind 2-tő tanácsba van olyan amit megfogadok!:)

2014. máj. 19. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!